Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Mälarserien 2018-2019
Parasport Stockholm
,
Salibandy
mälaren runt
mälaren runt
Salibandy
28 aug 2018 - 30 apr 2019
U11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Mälarserien 2023-24
Mälarserien 2022-2023
Mälarserien 2021/22
Mälarserien 2020-2021
Mälarserien 2019-20
Mälarserien 2018-2019
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Arostaden
,
Div 1
Ottelupäivä
lauantai 6 lokakuuta (2018)
lauantai 13 lokakuuta (2018)
sunnuntai 14 lokakuuta (2018)
lauantai 27 lokakuuta (2018)
sunnuntai 11 marraskuuta (2018)
lauantai 17 marraskuuta (2018)
sunnuntai 9 joulukuuta (2018)
lauantai 15 joulukuuta (2018)
lauantai 12 tammikuuta (2019)
lauantai 16 helmikuuta (2019)
lauantai 23 helmikuuta (2019)
lauantai 9 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 10 maaliskuuta (2019)
lauantai 23 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
Allsvenskan
Div 1
Div 2
Div 3
Ryhmä
Allsvenskan
Div 1
Div 2
Div 3
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Beckomberga sim och idrottshall
Bodals Bollhall
Brotorpshallen
Fridegårdshallen
Gavlehov
Kungsängen Sporthall
Kärsby sporthall
Malmahallen
Riddersviks Sporthall
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 1
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 2
Storvretshallen
Torvalla Sporthall
Trollare Sporthall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
13.10.2018
103
Div 1
Div 1
10:40
Riddersviks Sporthall
Omgång
1
tmp
Arostaden
KF Heros
Arostaden vs KF Heros
1
-
3
105
Div 1
Div 1
12:20
Riddersviks Sporthall
Omgång
1
tmp
Bergfoten IBK/Classic
Arostaden
Bergfoten IBK/Classic vs Arostaden
3
-
1
27.10.2018
107
Div 1
Div 1
09:00
Malmahallen
Omgång
2
tmp
Arostaden
IF pluss
Arostaden vs IF pluss
3
-
2
110
Div 1
Div 1
11:30
Malmahallen
Omgång
2
tmp
Arostaden
Offensiv Lidingö- Blå
Arostaden vs Offensiv Lidingö- Blå
4
-
0
9.12.2018
113
Div 1
Div 1
09:00
Gavlehov
Omgång
3
tmp
Arostaden
Tellus IF Lila
Arostaden vs Tellus IF Lila
3
-
1
116
Div 1
Div 1
11:30
Gavlehov
Omgång
3
tmp
KF Heros
Arostaden
KF Heros vs Arostaden
2
-
1
23.2.2019
120
Div 1
Div 1
12:50
Bodals Bollhall
Omgång
4
tmp
Arostaden
Bergfoten IBK/Classic
Arostaden vs Bergfoten IBK/Classic
3
-
1
122
Div 1
Div 1
14:30
Bodals Bollhall
Omgång
4
tmp
IF pluss
Arostaden
IF pluss vs Arostaden
2
-
7
9.3.2019
126
Div 1
Div 1
09:50
Riddersviks Sporthall
Omgång
5
tmp
Offensiv Lidingö- Blå
Arostaden
Offensiv Lidingö- Blå vs Arostaden
1
-
3
128
Div 1
Div 1
11:30
Riddersviks Sporthall
Omgång
5
tmp
Tellus IF Lila
Arostaden
Tellus IF Lila vs Arostaden
6
-
5
14.4.2019
46
Semifinal
Div 1
15:50
Stora Mossens Idrottshall Stor hall 2
Omgång
1
tmp
KF Heros
Arostaden
KF Heros vs Arostaden
11
-
10
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad