Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Otteluita
KJT White
,
U-14 AA
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
5.4.2019
2
U-14 AA
Group C
07:15
Volvo B
tmp
KJT White
Tverichi - 2005
KJT White vs Tverichi - 2005
1
-
6
12
U-14 AA
Group C
13:30
Volvo B
tmp
Titaanit P05
KJT White
Titaanit P05 vs KJT White
1
-
3
18
U-14 AA
Group C
17:15
Volvo B
tmp
Nivala Cowboys
KJT White
Nivala Cowboys vs KJT White
0
-
4
6.4.2019
0
U-14 AA
Group F
00:00
tmp
Tverichi - 2005
KJT White
Tverichi - 2005 vs KJT White
6
-
1
32
U-14 AA
Group F
14:00
Kurbads
tmp
Sdushor Minsk
KJT White
Sdushor Minsk vs KJT White
1
-
3
38
U-14 AA
Group F
17:45
Kurbads
tmp
EVU White
KJT White
EVU White vs KJT White
1
-
1
7.4.2019
44
1/2 final
U-14 AA
10:45
Volvo A
tmp
Tukums
KJT White
Tukums vs KJT White
2
-
1
51
3rd place
U-14 AA
14:30
Volvo A
tmp
KJT White
UJK P05
KJT White vs UJK P05
0
-
4
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad