Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Spēles
Sweden SHD 09
,
U-10
Spēles diena
fredag 29 mars (2019)
lördag 30 mars (2019)
söndag 31 mars (2019)
fredag 5 april (2019)
lördag 6 april (2019)
söndag 7 april (2019)
fredag 12 april (2019)
lördag 13 april (2019)
söndag 14 april (2019)
fredag 19 april (2019)
lördag 20 april (2019)
söndag 21 april (2019)
måndag 22 april (2019)
fredag 26 april (2019)
lördag 27 april (2019)
söndag 28 april (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
2019-04-26
13
U-10
Group F
11:00
Volvo B
tmp
Mogo
Sweden SHD 09
Mogo vs Sweden SHD 09
1
-
7
34
U-10
Group F
17:00
Volvo B
tmp
Sweden SHD 09
HS Riga 2010 Gold
Sweden SHD 09 vs HS Riga 2010 Gold
9
-
1
2019-04-27
48
U-10
Group F
07:45
Volvo A
tmp
SKA Silver lions 2010
Sweden SHD 09
SKA Silver lions 2010 vs Sweden SHD 09
0
-
8
61
1/8 final
U-10
12:00
Akropole
tmp
Pardaugava 09
Sweden SHD 09
Pardaugava 09 vs Sweden SHD 09
1
-
7
71
1/4 final
U-10
15:15
Volvo B
tmp
HC Vipers
Sweden SHD 09
HC Vipers vs Sweden SHD 09
2
-
3
76
1/2 final
U-10
17:15
Volvo A
tmp
HS Riga 2009 Gold
Sweden SHD 09
HS Riga 2009 Gold vs Sweden SHD 09
2
-
3
2019-04-28
110
Final
U-10
14:15
Volvo A
tmp
Sweden SHD 09
Slovak Vampires
Sweden SHD 09 vs Slovak Vampires
4
-
3
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad