Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Spēles
HC Vipers Red
,
U-11
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
12.04.2019
9
U-11
Group F
09:30
Inbox
tmp
HC Vipers Red
Jelgavas Ledus Sporta skola
HC Vipers Red vs Jelgavas Ledus Sporta skola
4
-
3
29
U-11
Group F
15:45
Inbox
tmp
Future Star 08
HC Vipers Red
Future Star 08 vs HC Vipers Red
3
-
0
41
U-11
Group F
19:30
Inbox
tmp
HK Zibeni 2
HC Vipers Red
HK Zibeni 2 vs HC Vipers Red
1
-
2
13.04.2019
60
1/8 final
U-11
11:00
Volvo B
tmp
Pardaugava 08
HC Vipers Red
Pardaugava 08 vs HC Vipers Red
1
-
3
68
1/4 final
U-11
13:30
Volvo B
tmp
HS Riga
HC Vipers Red
HS Riga vs HC Vipers Red
7
-
1
82
5/8 place
U-11
18:30
Volvo B
tmp
Tordon Black
HC Vipers Red
Tordon Black vs HC Vipers Red
4
-
3
SO
14.04.2019
106
7th place
U-11
13:30
Volvo B
tmp
Jokers Academy U11
HC Vipers Red
Jokers Academy U11 vs HC Vipers Red
2
-
3
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad