Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Spēles
KJT White
,
U-14 AA
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
05.04.2019
2
U-14 AA
Group C
07:15
Volvo B
tmp
KJT White
Tverichi - 2005
KJT White vs Tverichi - 2005
1
-
6
12
U-14 AA
Group C
13:30
Volvo B
tmp
Titaanit P05
KJT White
Titaanit P05 vs KJT White
1
-
3
18
U-14 AA
Group C
17:15
Volvo B
tmp
Nivala Cowboys
KJT White
Nivala Cowboys vs KJT White
0
-
4
06.04.2019
0
U-14 AA
Group F
00:00
tmp
Tverichi - 2005
KJT White
Tverichi - 2005 vs KJT White
6
-
1
32
U-14 AA
Group F
14:00
Kurbads
tmp
Sdushor Minsk
KJT White
Sdushor Minsk vs KJT White
1
-
3
38
U-14 AA
Group F
17:45
Kurbads
tmp
EVU White
KJT White
EVU White vs KJT White
1
-
1
07.04.2019
44
1/2 final
U-14 AA
10:45
Volvo A
tmp
Tukums
KJT White
Tukums vs KJT White
2
-
1
51
3rd place
U-14 AA
14:30
Volvo A
tmp
KJT White
UJK P05
KJT White vs UJK P05
0
-
4
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad