Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Matcher för
Team Hockey Talents
,
U-11
Matchdag
fredag 29 mars (2019)
lördag 30 mars (2019)
söndag 31 mars (2019)
fredag 5 april (2019)
lördag 6 april (2019)
söndag 7 april (2019)
fredag 12 april (2019)
lördag 13 april (2019)
söndag 14 april (2019)
fredag 19 april (2019)
lördag 20 april (2019)
söndag 21 april (2019)
måndag 22 april (2019)
fredag 26 april (2019)
lördag 27 april (2019)
söndag 28 april (2019)
More filters
Klass
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Grupp
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-04-12
4
U-11
Group C
07:15
Volvo B
tmp
Team Hockey Talents
BHC 37
Team Hockey Talents vs BHC 37
0
-
3
24
U-11
Group C
13:30
Volvo B
tmp
Czech Star Team
Team Hockey Talents
Czech Star Team vs Team Hockey Talents
11
-
0
36
U-11
Group C
17:15
Volvo B
tmp
Finland SHD 08
Team Hockey Talents
Finland SHD 08 vs Team Hockey Talents
8
-
1
2019-04-13
59
17/32 place
U-11
13:15
Akropole
tmp
Team Hockey Talents
Gelezinis Vilkas U11
Team Hockey Talents vs Gelezinis Vilkas U11
0
-
4
77
25/32 place
U-11
17:00
Akropole
tmp
Team Hockey Talents
HK Zibeni 2
Team Hockey Talents vs HK Zibeni 2
0
-
1
2019-04-14
93
29/32 place
U-11
08:15
Ozo
tmp
Pardaugava 09
Team Hockey Talents
Pardaugava 09 vs Team Hockey Talents
1
-
0
102
31st place
U-11
12:00
Ozo
tmp
Marupe HS/Balti
Team Hockey Talents
Marupe HS/Balti vs Team Hockey Talents
0
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad