Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Lillstrimma Cup 2010
Timrå IK
,
Hokejs
Timrå
Timrå
Hokejs
19-20 mars 2010
U13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Anton Lander Cup 2024 U11
Anton Lander Cup 2024 U12
Lillstrimma Cup 2024 U13
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Hudiksvall HC
,
Seriespel
Spēles diena
fredag 19 mars (2010)
lördag 20 mars (2010)
söndag 21 mars (2010)
More filters
Vecuma grupa
Seriespel
Apakšgrupa
A
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
E-ON Arena
Lill-strimma Hallen
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
2010-03-19
2
Seriespel
A
13:15
E-ON
tmp
Hudiksvall HC
Sollefteå Hockey
Hudiksvall HC vs Sollefteå Hockey
7
-
1
6
Seriespel
A
18:00
B-Hall
tmp
Hudiksvall HC
Strömsbro IF
Hudiksvall HC vs Strömsbro IF
3
-
1
9
Seriespel
A
20:30
B-Hall
tmp
Timrå IK
Hudiksvall HC
Timrå IK vs Hudiksvall HC
6
-
2
2010-03-20
13
Seriespel
A
12:00
B-Hall
tmp
MODO Hockey
Hudiksvall HC
MODO Hockey vs Hudiksvall HC
3
-
4
17
Seriespel
A
17:30
E-ON
tmp
Hudiksvall HC
JYKI
Hudiksvall HC vs JYKI
2
-
2
2010-03-21
20
Seriespel
A
08:00
B-Hall
tmp
Sundsvall Hockey
Hudiksvall HC
Sundsvall Hockey vs Hudiksvall HC
3
-
3
22
Seriespel
12:15
B-Hall
tmp
JYKI
Hudiksvall HC
JYKI vs Hudiksvall HC
6
-
1
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad