Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Norr- och Västerbotten Div 2 & 3 2009/2010
Norr och Västerbottens Curlingförbund
,
Kērlings
Norr och Västerbotten
Norr och Västerbotten
Kērlings
2009/2010
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Rezultāts
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2023/2024
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2022/2023
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2021/2022
Norr och Västerbotten DM 2019/2020
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2019/2020
Norr och Västerbotten DM 2018/2019
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2018/2019
Norr och Västerbotten DM 2017/2018
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2017/2018
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2016/2017
Norr och Västerbotten DM 2016-2017
Norr och Västerbotten DM 2015-2016
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2015/2016
Norr och Västerbotten DM Herrar 2014-2015
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2014/2015
Norr och Västerbotten DM Herrar 2013-2014
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2013/2014
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2012/2013
Norr och Västerbotten DM Herrar/Damer 2012-2013
Norr och Västerbotten DM Herrar 2011-2012 - SM Kval
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2011/2012
Norr och Västerbotten DM Herrar 2011 - SM Kval
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2010/2011
Norr- och Västerbotten Div 2 & 3 2009/2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Div3:10 LuCK/Wipenmyr
,
Seriespel
Spēles diena
piektdiena 20 novembris (2009)
sestdiena 21 novembris (2009)
svētdiena 22 novembris (2009)
piektdiena 4 decembris (2009)
sestdiena 5 decembris (2009)
svētdiena 6 decembris (2009)
sestdiena 23 janvāris (2010)
svētdiena 24 janvāris (2010)
sestdiena 6 februāris (2010)
svētdiena 7 februāris (2010)
More filters
Vecuma grupa
Seriespel
Apakšgrupa
Div 2
Div 3
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Skellefteå Curlinghall
Umeå Curlinghall
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
05.12.2009
0
Seriespel
Div 3
11:00
Skellefteå
tmp
Div3:9 Ske/Schönfeldt
Div3:10 LuCK/Wipenmyr
Div3:9 Ske/Schönfeldt vs Div3:10 LuCK/Wipenmyr
3
-
7
0
Seriespel
Div 3
15:00
Skellefteå
tmp
Div3:8 Ske/Larsson
Div3:10 LuCK/Wipenmyr
Div3:8 Ske/Larsson vs Div3:10 LuCK/Wipenmyr
9
-
3
0
Seriespel
Div 3
19:00
Skellefteå
tmp
Div3:10 LuCK/Wipenmyr
Div3:7 UCK/Nygren
Div3:10 LuCK/Wipenmyr vs Div3:7 UCK/Nygren
6
-
5
06.12.2009
0
Seriespel
Div 3
10:00
Skellefteå
tmp
Div3:10 LuCK/Wipenmyr
Div3:11 Ske/Eriksson
Div3:10 LuCK/Wipenmyr vs Div3:11 Ske/Eriksson
5
-
3
0
Seriespel
Div 3
14:00
Skellefteå
tmp
Div3:12 UCK/Forsell
Div3:10 LuCK/Wipenmyr
Div3:12 UCK/Forsell vs Div3:10 LuCK/Wipenmyr
4
-
7
23.01.2010
0
Seriespel
Div 3
09:00
Umeå
tmp
Div3:5 UCK/Barnkliniken1
Div3:10 LuCK/Wipenmyr
Div3:5 UCK/Barnkliniken1 vs Div3:10 LuCK/Wipenmyr
5
-
3
0
Seriespel
Div 3
12:00
Umeå
tmp
Div3:6 UCK/Barnkliniken2
Div3:10 LuCK/Wipenmyr
Div3:6 UCK/Barnkliniken2 vs Div3:10 LuCK/Wipenmyr
4
-
5
0
Seriespel
Div 3
15:00
Umeå
tmp
Div3:3 Ske/Marklund
Div3:10 LuCK/Wipenmyr
Div3:3 Ske/Marklund vs Div3:10 LuCK/Wipenmyr
3
-
7
24.01.2010
0
Seriespel
Div 3
09:00
Umeå
tmp
Div3:10 LuCK/Wipenmyr
Div3:4 BCK/Norlin
Div3:10 LuCK/Wipenmyr vs Div3:4 BCK/Norlin
2
-
5
0
Seriespel
Div 3
11:00
Umeå
tmp
Div3:10 LuCK/Wipenmyr
Div3:2 Ske/Burwall
Div3:10 LuCK/Wipenmyr vs Div3:2 Ske/Burwall
8
-
3
0
Seriespel
Div 3
14:00
Umeå
tmp
Div3:10 LuCK/Wipenmyr
Div3:1 UCK/ÅLÖ
Div3:10 LuCK/Wipenmyr vs Div3:1 UCK/ÅLÖ
4
-
3
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad