Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Notar Hockey Cup 2019 - U12
Nacka HK
,
Hokejs
Nacka Ishall
Nacka Ishall
Hokejs
14 sep 2019
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Nacka Trophy
Nacka J-18 Elitcup
NACKA TROPHY U13
Nacka J18 Elitcup 2023
Nacka Trophy U13 (AA/AAA)
Nacka J18 Elit Cup
NOTAR play-off Trophy
Nacka Trophy (AA/AAA)
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy U13 (AA/AAA)
Klockmaster Hockey Cup U12
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy
Notar Hockey Cup 2019 - U12
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy 2019
Nacka J18 Elit Cup
Nacka Trophy 2018
Nacka Hockey J18 Elitcup
Nacka Trophy
Nacka J20 elit cup
Nacka J18 elit Augustiturneringen
Nacka Trophy 2016
Nacka BJ Elit Cup
NHK Team 03 Vårcup 2015
Hard Rock Café Trophy
Nacka Trophy 2015
Nacka Trophy 2014 (AAA)
Dipart Cup Nacka
NHK NACKA TEAM 03 2013 CUP
Nacka Trophy 2013
Nacka Vårcup 2012
Aprilcupen, Nacka Team02
Nacka Trophy 2012
Nacka Trophy 2011
UnitedLog Cup
Zorro Cup 2010
Nacka Trophy 2010
Nacka Trophy 2009
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
sestdiena 14 septembris (2019)
More filters
Vecuma grupa
Klass 1
Apakšgrupa
Grupp A
Grupp B
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Nacka Ishall
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
14.09.2019
0
Klass 1
Grupp A
08:00
Kierros
1
tmp
Nacka HK Svart
Grankulla IFK Grön (FIN)
Nacka HK Svart vs Grankulla IFK Grön (FIN)
7
-
1
0
Klass 1
Grupp B
09:00
Kierros
2
tmp
Nacka HK Vit
Grankulla IFK Vit (FIN)
Nacka HK Vit vs Grankulla IFK Vit (FIN)
12
-
1
0
Klass 1
Grupp A
10:15
Kierros
3
tmp
Nacka HK Svart
Sollentuna HC
Nacka HK Svart vs Sollentuna HC
4
-
2
0
Klass 1
Grupp B
11:15
Kierros
4
tmp
Nacka HK Vit
Norrtälje IK
Nacka HK Vit vs Norrtälje IK
7
-
1
0
Klass 1
Grupp A
12:30
Kierros
5
tmp
Grankulla IFK Grön (FIN)
Sollentuna HC
Grankulla IFK Grön (FIN) vs Sollentuna HC
2
-
7
0
Klass 1
Grupp B
13:30
Kierros
6
tmp
Grankulla IFK Vit (FIN)
Norrtälje IK
Grankulla IFK Vit (FIN) vs Norrtälje IK
8
-
6
0
Placeringsmatch
Klass 1
14:45
Kierros
7
tmp
Grankulla IFK Grön (FIN)
Norrtälje IK
Grankulla IFK Grön (FIN) vs Norrtälje IK
5
-
1
0
Seminfinal 1
Klass 1
16:00
Kierros
8
tmp
Nacka HK Svart
Grankulla IFK Vit (FIN)
Nacka HK Svart vs Grankulla IFK Vit (FIN)
14
-
0
0
Seminfinal 2
Klass 1
17:15
Kierros
9
tmp
Nacka HK Vit
Sollentuna HC
Nacka HK Vit vs Sollentuna HC
6
-
1
0
Match om tredje pris
Klass 1
18:30
Kierros
10
tmp
Grankulla IFK Vit (FIN)
Sollentuna HC
Grankulla IFK Vit (FIN) vs Sollentuna HC
2
-
12
0
Final
Klass 1
19:45
Kierros
11
tmp
Nacka HK Svart
Nacka HK Vit
Nacka HK Svart vs Nacka HK Vit
2
-
11
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad