Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Barometern Cup 2020
Kalmar FF
,
Fotball
Kalmar Sportcenter
Kalmar Sportcenter
Fotball
27 dec 2019 - 4 jan 2020
P/F9 - P/F15
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Barometern Cup 21/22
Barometern Cup 20/21
Barometern Cup 2020
Barometern Cup 2019
Barometern Cup 2018
Kalmar Fotbollsfestival 2017
Barometern Cup 2017
Kalmar Fotbollsfestival 2015
Kalmar Fotbollsfestival 2016
Barometern Cup 2016
Barometern Cup 2015
Kalmar Fotbollsfestival 2014
Barometern Cup 2014
Kalmar FotbollsFestival 2013
Barometern Cup 2013
Calmare Nyckel Cup 2012
Barometern Cup 2012
Calmare Nyckel Cup 2011
Barometern Cup 2011
Calmare Nyckel Cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsor
Barometern
Kamper
Kampdag
fredag 27 december (2019)
lørdag 28 december (2019)
søndag 29 december (2019)
mandag 30 december (2019)
torsdag 2 januar (2020)
fredag 3 januar (2020)
lørdag 4 januar (2020)
More filters
Klasse
F10 (010)
F11(09)
F12 (08)
F13 (07)
F14 (06)
F15 (05)
F9 (011)
P10 (010)
P11(09)
P12 (08)
P13 (07)
P14 (06)
P15 (05)
P9 (011)
Gruppe
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp A
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp B
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp C
Grupp D
Grupp D
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
A-hallen
D-hallen
E-Hallen
Vakant
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
04-01-2020
3
P13 (07)
Grupp A
08:00
E
Runde / omgang
0
tmp
Tuff Lag 1
Östers IF
Tuff Lag 1 vs Östers IF
0
-
2
6
P13 (07)
Grupp B
08:15
E
Runde / omgang
0
tmp
Persnäs AIF Blå 1
Rödsle BK
Persnäs AIF Blå 1 vs Rödsle BK
1
-
2
9
P13 (07)
Grupp C
08:30
E
Runde / omgang
0
tmp
Tuff Lag 2
Östers IF 2
Tuff Lag 2 vs Östers IF 2
0
-
4
12
F13 (07)
Grupp A
08:45
E
Runde / omgang
0
tmp
Rödeby AIF Lag 1
Team Södermöre Lag 1
Rödeby AIF Lag 1 vs Team Södermöre Lag 1
5
-
0
15
F13 (07)
Grupp B
09:00
E
Runde / omgang
0
tmp
Lindsdals if 2
Team Södermöre Lag 2
Lindsdals if 2 vs Team Södermöre Lag 2
0
-
0
18
P13 (07)
Grupp A
09:15
E
Runde / omgang
0
tmp
Kalmar FF Grå
Kalmar Södra IF Lag 1
Kalmar FF Grå vs Kalmar Södra IF Lag 1
3
-
0
21
P13 (07)
Grupp B
09:30
E
Runde / omgang
0
tmp
IFK Berga
Kalmar FF Svart
IFK Berga vs Kalmar FF Svart
0
-
2
24
P13 (07)
Grupp C
09:45
E
Runde / omgang
0
tmp
IFK Borgholm
Kalmar FF Röd
IFK Borgholm vs Kalmar FF Röd
0
-
9
27
F13 (07)
Grupp A
10:00
E
Runde / omgang
0
tmp
IFK Kalmar Lag 1
IFK Kalmar Lag 3
IFK Kalmar Lag 1 vs IFK Kalmar Lag 3
0
-
3
30
F13 (07)
Grupp B
10:15
E
Runde / omgang
0
tmp
FK Karlskrona
IFK Borgholm
FK Karlskrona vs IFK Borgholm
4
-
1
33
P13 (07)
Grupp A
10:30
E
Runde / omgang
0
tmp
FK Karlskrona
Tuff Lag 1
FK Karlskrona vs Tuff Lag 1
2
-
0
36
P13 (07)
Grupp B
10:45
E
Runde / omgang
0
tmp
Böda/Högby
Persnäs AIF Blå 1
Böda/Högby vs Persnäs AIF Blå 1
0
-
0
39
P13 (07)
Grupp C
11:00
E
Runde / omgang
0
tmp
Färjestadens GoIF
Tuff Lag 2
Färjestadens GoIF vs Tuff Lag 2
2
-
1
42
F13 (07)
Grupp A
11:30
E
Runde / omgang
0
tmp
Färjestadens GoIF
Rödeby AIF Lag 1
Färjestadens GoIF vs Rödeby AIF Lag 1
0
-
7
45
F13 (07)
Grupp B
11:45
E
Runde / omgang
0
tmp
Emmaboda komb
Lindsdals if 2
Emmaboda komb vs Lindsdals if 2
0
-
2
48
P13 (07)
Grupp A
12:00
E
Runde / omgang
0
tmp
Kalmar Södra IF Lag 1
FK Karlskrona
Kalmar Södra IF Lag 1 vs FK Karlskrona
1
-
3
51
P13 (07)
Grupp B
12:15
E
Runde / omgang
0
tmp
Kalmar FF Svart
Böda/Högby
Kalmar FF Svart vs Böda/Högby
9
-
0
54
P13 (07)
Grupp C
12:30
E
Runde / omgang
0
tmp
Kalmar FF Röd
Färjestadens GoIF
Kalmar FF Röd vs Färjestadens GoIF
5
-
0
57
F13 (07)
Grupp A
12:45
E
Runde / omgang
0
tmp
IFK Kalmar Lag 3
Färjestadens GoIF
IFK Kalmar Lag 3 vs Färjestadens GoIF
4
-
0
60
F13 (07)
Grupp B
13:00
E
Runde / omgang
0
tmp
IFK Borgholm
Emmaboda komb
IFK Borgholm vs Emmaboda komb
1
-
5
63
P13 (07)
Grupp A
13:15
E
Runde / omgang
0
tmp
Östers IF
Kalmar FF Grå
Östers IF vs Kalmar FF Grå
2
-
0
66
P13 (07)
Grupp B
13:30
E
Runde / omgang
0
tmp
Rödsle BK
IFK Berga
Rödsle BK vs IFK Berga
0
-
4
69
P13 (07)
Grupp C
13:45
E
Runde / omgang
0
tmp
Östers IF 2
IFK Borgholm
Östers IF 2 vs IFK Borgholm
1
-
0
72
F13 (07)
Grupp A
14:00
E
Runde / omgang
0
tmp
Team Södermöre Lag 1
IFK Kalmar Lag 1
Team Södermöre Lag 1 vs IFK Kalmar Lag 1
0
-
0
75
F13 (07)
Grupp B
14:15
E
Runde / omgang
0
tmp
Team Södermöre Lag 2
FK Karlskrona
Team Södermöre Lag 2 vs FK Karlskrona
0
-
6
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Utskrift
Barometern
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad