Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Piteå Hockey
,
Jääkiekko
Piteå
Piteå
Jääkiekko
3 - 4 dec 2022
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Skoogs Cup 2024
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbanken Nord CUP
Tromb Cup
Skoogs Cup 2020
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbanken Nord Cup
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 3 joulukuuta (2022)
sunnuntai 4 joulukuuta (2022)
More filters
Luokka
Gruppspel 1 (lördag)
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Ryhmä
1
2
3
4
5
Fortsättningsgrupp 1
Fortsättningsgrupp 2
Fortsättningsgrupp 3
Fortsättningsgrupp 4
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Nolia plan 1, närmast klockan
Nolia plan 2, närmast omklädningsrum
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
4.12.2022
48
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 3
09:00
Nolia 2
Omgång
26
tmp
Kalix HC VIT
Skellefteå AIK 2
Kalix HC VIT vs Skellefteå AIK 2
1
-
2
50
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
09:25
Nolia 2
Omgång
25
tmp
Boden VIT
Piteå HC/Storfors AIK 3
Boden VIT vs Piteå HC/Storfors AIK 3
6
-
4
52
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 3
10:15
Nolia 2
Omgång
26
tmp
Boden RÖD
Piteå HC/Storfors AIK 4
Boden RÖD vs Piteå HC/Storfors AIK 4
5
-
0
54
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
10:40
Nolia 2
Omgång
27
tmp
Piteå HC/Storfors AIK 2
Haparanda Torneå UHC 1
Piteå HC/Storfors AIK 2 vs Haparanda Torneå UHC 1
2
-
6
56
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 3
11:30
Nolia 2
Omgång
28
tmp
Luleå Hockey 1
Skellefteå AIK 2
Luleå Hockey 1 vs Skellefteå AIK 2
0
-
3
58
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
11:55
Nolia 2
Omgång
29
tmp
Skellefteå AIK 1
Piteå HC/Storfors AIK 3
Skellefteå AIK 1 vs Piteå HC/Storfors AIK 3
2
-
4
60
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 3
12:20
Nolia 2
Omgång
30
tmp
Piteå HC/Storfors AIK 4
Kalix HC VIT
Piteå HC/Storfors AIK 4 vs Kalix HC VIT
6
-
0
62
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
13:10
Nolia 2
Omgång
31
tmp
Haparanda Torneå UHC 1
Boden VIT
Haparanda Torneå UHC 1 vs Boden VIT
5
-
2
64
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 3
13:35
Nolia 2
Omgång
32
tmp
Boden RÖD
Luleå Hockey 1
Boden RÖD vs Luleå Hockey 1
4
-
4
66
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
14:00
Nolia 2
Omgång
33
tmp
Piteå HC/Storfors AIK 2
Skellefteå AIK 1
Piteå HC/Storfors AIK 2 vs Skellefteå AIK 1
1
-
3
68
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 3
14:50
Nolia 2
Omgång
34
tmp
Kalix HC VIT
Boden RÖD
Kalix HC VIT vs Boden RÖD
5
-
0
70
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
15:15
Nolia 2
Omgång
35
tmp
Boden VIT
Piteå HC/Storfors AIK 2
Boden VIT vs Piteå HC/Storfors AIK 2
1
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad