Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Piteå Hockey
,
Jääkiekko
Piteå
Piteå
Jääkiekko
3 - 4 dec 2022
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Skoogs Cup 2024
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbanken Nord CUP
Tromb Cup
Skoogs Cup 2020
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbanken Nord Cup
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Haparanda Torneå UHC 1
,
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Ottelupäivä
lauantai 3 joulukuuta (2022)
sunnuntai 4 joulukuuta (2022)
More filters
Luokka
Gruppspel 1 (lördag)
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Ryhmä
1
2
3
4
5
Fortsättningsgrupp 1
Fortsättningsgrupp 2
Fortsättningsgrupp 3
Fortsättningsgrupp 4
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Nolia plan 1, närmast klockan
Nolia plan 2, närmast omklädningsrum
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
3.12.2022
7
Gruppspel 1 (lördag)
4
11:10
Nolia 1
Round
4
tmp
Haparanda Torneå UHC 1
Kalix HC RÖD
Haparanda Torneå UHC 1 vs Kalix HC RÖD
4
-
6
17
Gruppspel 1 (lördag)
4
13:40
Nolia 1
Round
9
tmp
Haparanda Torneå UHC 1
Skellefteå AIK 3
Haparanda Torneå UHC 1 vs Skellefteå AIK 3
1
-
8
27
Gruppspel 1 (lördag)
4
16:35
Nolia 1
Round
14
tmp
Haparanda Torneå UHC 1
Piteå HC/Storfors AIK 4
Haparanda Torneå UHC 1 vs Piteå HC/Storfors AIK 4
2
-
2
34
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
18:15
Nolia 2
Round
17
tmp
Haparanda Torneå UHC 1
Piteå HC/Storfors AIK 3
Haparanda Torneå UHC 1 vs Piteå HC/Storfors AIK 3
8
-
5
46
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
21:35
Nolia 2
Round
23
tmp
Haparanda Torneå UHC 1
Skellefteå AIK 1
Haparanda Torneå UHC 1 vs Skellefteå AIK 1
4
-
5
4.12.2022
54
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
10:40
Nolia 2
Round
27
tmp
Piteå HC/Storfors AIK 2
Haparanda Torneå UHC 1
Piteå HC/Storfors AIK 2 vs Haparanda Torneå UHC 1
2
-
6
62
Gruppspel 2 (Lördag och Söndag)
Fortsättningsgrupp 4
13:10
Nolia 2
Round
31
tmp
Haparanda Torneå UHC 1
Boden VIT
Haparanda Torneå UHC 1 vs Boden VIT
5
-
2
Game in progress
Game not started
Game played
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad