Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Almtuna Girls Preseason Ice Hockey Tournament
Almtuna IS
,
Hokejs
Uppsala
Uppsala
Hokejs
23 - 24 sep 2023
U16, Flickor födda 2008-2011
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Almtuna Girls Preseason Ice Hockey Tournament
Almtuna Girls Preseason Ice Hockey Tournament
Almtuna IS Julcup 2022
Almtuna Försäsongscup Flickor A (F16)
Almtuna IS Höstcup 2022
ALMTUNA Försäsongs cup DAM Nivå Div.1
ALMTUNA Flickor A (F16) Försäsongscup
Almtuna IS Höstcup 2021
Almtuna IS Höstcup 2020
Almtuna IS Höstcup 2019
Xite Nyårscup 2019
Almtuna IS Höstcup 2018
Slavsta Bygg & Kakel - Nyårscupen 2018
JMG Julcup 2017
Almtuna IS Höstcup 2017
Nyårscupen
Alviks Måleri - Julcupen 2016
Almtuna Höstcup
City Gross Cupen
Almtuna Nyårscup
Julcupen 2015
Almtuna IS Höstcup
UNT-cupen
Stadsnätscupen
ALMTUNA IS HÖSTCUP 2014
UNT Cupen
ALMTUNA IS NYÅRSCUP 2014
Almtuna IS Julcup / Stadsnätscupen 2013
Almtunas Höstcup
UNT Cupen
AIS - Almtuna IS Julcup 2012
ALMTUNAS HÖSTCUP 2012
UNT Cupen
ALMTUNA IS NYÅRS CUP 2012
UNT cupen
ALMTUNAS JULCUP 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Spēles
Spēles diena
sestdiena 23 septembris (2023)
svētdiena 24 septembris (2023)
More filters
Vecuma grupa
F16
Apakšgrupa
Grupp 1
Grupp 2
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Gränby B-hall
Upplands Bilforum Arena, (Gränby A-hall)
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
24.09.2023
13
Kvartsfinal 1
F16
08:15
B-hallen
Kārta
4
tmp
Värnamo Hockey
SDE/Sundbybergs IK
Värnamo Hockey vs SDE/Sundbybergs IK
7
-
0
14
Kvartsfinal 2
F16
08:30
A-hallen
Kārta
4
tmp
Ski Hockey
Almtuna IS
Ski Hockey vs Almtuna IS
6
-
1
15
Kvartsfinal 3
F16
09:45
B-hallen
Kārta
4
tmp
Södertälje SK
Malmberget/Pajala
Södertälje SK vs Malmberget/Pajala
9
-
0
16
Kvartsfinal 4
F16
10:00
A-hallen
Kārta
4
tmp
GötaTraneberg IK
Leksands IF
GötaTraneberg IK vs Leksands IF
8
-
2
17
Semifinal 1, B-slutspel
F16
11:15
B-hallen
Kārta
5
tmp
SDE/Sundbybergs IK
Malmberget/Pajala
SDE/Sundbybergs IK vs Malmberget/Pajala
5
-
0
18
Semifinal 2, B-slutspel
F16
11:30
A-hallen
Kārta
5
tmp
Almtuna IS
Leksands IF
Almtuna IS vs Leksands IF
2
-
3
19
Semifinal 1, A-slutspel
F16
12:45
B-hallen
Kārta
5
tmp
Värnamo Hockey
Södertälje SK
Värnamo Hockey vs Södertälje SK
1
-
3
20
Semifinal 2, A-slutspel
F16
13:00
A-hallen
Kārta
5
tmp
Ski Hockey
GötaTraneberg IK
Ski Hockey vs GötaTraneberg IK
2
-
3
SO
21
Match om 3:e plats, B-slutspel
F16
14:15
B-hallen
Kārta
6
tmp
Malmberget/Pajala
Almtuna IS
Malmberget/Pajala vs Almtuna IS
3
-
4
22
Final, B-slutspel
F16
14:30
A-hallen
Kārta
6
tmp
SDE/Sundbybergs IK
Leksands IF
SDE/Sundbybergs IK vs Leksands IF
2
-
4
23
Bronsmatch
F16
15:45
B-hallen
Kārta
6
tmp
Värnamo Hockey
Ski Hockey
Värnamo Hockey vs Ski Hockey
4
-
2
24
Final, A-slutspel
F16
16:00
A-hallen
Kārta
6
tmp
Södertälje SK
GötaTraneberg IK
Södertälje SK vs GötaTraneberg IK
2
-
1
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad