Cuponline använder cookies
Läs mer
Almtuna Girls Preseason Ice Hockey Tournament
Almtuna IS
,
Ishockey
Uppsala
Uppsala
Ishockey
23 - 24 sep 2023
U16, Flickor födda 2008-2011
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Almtuna Girls Preseason Ice Hockey Tournament
Almtuna Girls Preseason Ice Hockey Tournament
Almtuna IS Julcup 2022
Almtuna Försäsongscup Flickor A (F16)
Almtuna IS Höstcup 2022
ALMTUNA Försäsongs cup DAM Nivå Div.1
ALMTUNA Flickor A (F16) Försäsongscup
Almtuna IS Höstcup 2021
Almtuna IS Höstcup 2020
Almtuna IS Höstcup 2019
Xite Nyårscup 2019
Almtuna IS Höstcup 2018
Slavsta Bygg & Kakel - Nyårscupen 2018
JMG Julcup 2017
Almtuna IS Höstcup 2017
Nyårscupen
Alviks Måleri - Julcupen 2016
Almtuna Höstcup
City Gross Cupen
Almtuna Nyårscup
Julcupen 2015
Almtuna IS Höstcup
UNT-cupen
Stadsnätscupen
ALMTUNA IS HÖSTCUP 2014
UNT Cupen
ALMTUNA IS NYÅRSCUP 2014
Almtuna IS Julcup / Stadsnätscupen 2013
Almtunas Höstcup
UNT Cupen
AIS - Almtuna IS Julcup 2012
ALMTUNAS HÖSTCUP 2012
UNT Cupen
ALMTUNA IS NYÅRS CUP 2012
UNT cupen
ALMTUNAS JULCUP 2010
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Matcher
Matchdag
lördag 23 september (2023)
söndag 24 september (2023)
More filters
Klass
F16
Grupp
Grupp 1
Grupp 2
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Gränby B-hall
Upplands Bilforum Arena, (Gränby A-hall)
#
Время
Арена
Домашняя команда
Команда гостей
Результат
2023-09-24
13
Kvartsfinal 1
F16
08:15
B-hallen
Этап
4
tmp
Värnamo Hockey
SDE/Sundbybergs IK
Värnamo Hockey vs SDE/Sundbybergs IK
7
-
0
14
Kvartsfinal 2
F16
08:30
A-hallen
Этап
4
tmp
Ski Hockey
Almtuna IS
Ski Hockey vs Almtuna IS
6
-
1
15
Kvartsfinal 3
F16
09:45
B-hallen
Этап
4
tmp
Södertälje SK
Malmberget/Pajala
Södertälje SK vs Malmberget/Pajala
9
-
0
16
Kvartsfinal 4
F16
10:00
A-hallen
Этап
4
tmp
GötaTraneberg IK
Leksands IF
GötaTraneberg IK vs Leksands IF
8
-
2
17
Semifinal 1, B-slutspel
F16
11:15
B-hallen
Этап
5
tmp
SDE/Sundbybergs IK
Malmberget/Pajala
SDE/Sundbybergs IK vs Malmberget/Pajala
5
-
0
18
Semifinal 2, B-slutspel
F16
11:30
A-hallen
Этап
5
tmp
Almtuna IS
Leksands IF
Almtuna IS vs Leksands IF
2
-
3
19
Semifinal 1, A-slutspel
F16
12:45
B-hallen
Этап
5
tmp
Värnamo Hockey
Södertälje SK
Värnamo Hockey vs Södertälje SK
1
-
3
20
Semifinal 2, A-slutspel
F16
13:00
A-hallen
Этап
5
tmp
Ski Hockey
GötaTraneberg IK
Ski Hockey vs GötaTraneberg IK
2
-
3
SO
21
Match om 3:e plats, B-slutspel
F16
14:15
B-hallen
Этап
6
tmp
Malmberget/Pajala
Almtuna IS
Malmberget/Pajala vs Almtuna IS
3
-
4
22
Final, B-slutspel
F16
14:30
A-hallen
Этап
6
tmp
SDE/Sundbybergs IK
Leksands IF
SDE/Sundbybergs IK vs Leksands IF
2
-
4
23
Bronsmatch
F16
15:45
B-hallen
Этап
6
tmp
Värnamo Hockey
Ski Hockey
Värnamo Hockey vs Ski Hockey
4
-
2
24
Final, A-slutspel
F16
16:00
A-hallen
Этап
6
tmp
Södertälje SK
GötaTraneberg IK
Södertälje SK vs GötaTraneberg IK
2
-
1
Игра в процессе
Игра не началась
Игра окончена
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad