Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Stockholm Training League 2013
Skå IK & Bygdegård
,
Lední hokej
Stockholm
Stockholm
Lední hokej
2 sep - 13 okt 2013
U11 till J18
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Birka Bollen 2022
Nattcupen 2022
Kvällscupen 2022
BirkaBollen Mini
Birkabollen 2021
Birkabollen mini 2021
STABTECH Hockey Games
Easter Cup Medelnivå
Skå IK Spring Games
STABTECH Hockey Games
Skå Hockey Games Medel/Svår
Birkabollen 2019
ICA Skå Cup
Påsk Cup Medel/Svår
Färingsö Träbollen 2019
DAISY´S FÄRINGSÖ CUP
Birka Cupen
Påsklovs Cup Medel/Svår
Våffelcupen
Färingsö Träbollen 2018
Skå Ik Team-07 Höst Cup Medel
Skå Ik Höstcup Team -05
Birkabollen Mini
Nisseby Snickeri & Engvall Security Cup
Skå Hockeygames U15 U 15 U-15
Edge Cup 2017
Skå IK Hockey Games U13, Medel
SKÅ IK Våffelcup
Skå IK Team 05 Vårcup 2017
Skå IK Team-07 Victoriacupen
Skå IK Team-07 Victoria Cup
Färingsö Träbollen 2017
Skå Hockeygames vintercup U16
Skå ik Team 05 Höst Cup-Lätt nivå
Skå IK Hockey Games - U13 Lätt/Medel nivå
Solna Korv Höstcup U16
Skå Hockeygames U15
Stockholm Training League 2016
Birkabollen 2016
Skå-Spelen
Nisseby Snickeri Cup
Skå IK Team 06 Cup
Skå IK Team 05 Cup
Skå Hockeygames U14 f 02
Skå IK Påskcup
Skå IK Hockey Games - U12 Lätt nivå
Engvall Security Cup
Solna Korv vinter cup U15
Solna Korv Höstcup U15
Skå Hockeygames för spelare födda 2002
Skå Hockey Games U12
Stockholm Training League 2015
Stockholm Training League U13
Birkabollen 2015
Birka Bollen Mini
Spannfod cup
Solna Korv Vårcup
Skå Hockeygames 02 (fd Stockmos)
Skå hockey cup
ABK Cup
Skå Hockey Games U11
Solna Korv Höstcup 2014
Allcupen
Stockholm Training League 2014
Birkabollen 2014
BIRKA BOLLEN MINI 2014
FindOut Cup 2014
Spannfod Cup
Stockmos Cup U12 (-02)
Solna korv cup 2014
Stockmos cup 2014
Stockmos Cup 2014 U10
Stockmos Cup 2014 U9
Färingsö Träbollen 2014
Oktoberpokalen 9-manna
Stockmos CUP
Stockmos cup
Stockmos cup U13
Stockholm Training League 2013
Birkabollen
Birkabollen Mini 2013, F/P-04,05,06.
EDGE cup 2013
SPANNFOD CUP
Stockmos cup för spelare födda 02 U11
Mälarö Trophy
Solna Korv Cup
Stockmos Cup 2013
Stockmos Cup
Träbollen
Stockmos Cup U11 för spelare födda 02
Stockmos cup
Mälarö Trophy
Stockholm Training League 2012
Birkabollen
Birkabollen MINI
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup U10 för spelare födda 2002
Mälarö Trophy
Stockmos Cup, speltid 3x15 minuter
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup 2011
Allcupen
Stockmos Cup
Stockholm Training League
Skå Spelen Fotboll
Skå Spelen Handboll
Birkabollen 2011
Birkabollen mini
Mälaröpokalen
Stockmos Cup
Stockmos Cup
Mälarö Trophy
Stockmos Cup 2011
Stockmos Cup
Allcupen
Stockmos Cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Utkání mužstva pro
Södertälje SK röd
,
U12
Hrací den
pondělí 2 září (2013)
úterý 3 září (2013)
středa 4 září (2013)
čtvrtek 5 září (2013)
pátek 6 září (2013)
sobota 7 září (2013)
neděle 8 září (2013)
úterý 10 září (2013)
středa 11 září (2013)
čtvrtek 12 září (2013)
pátek 13 září (2013)
sobota 14 září (2013)
neděle 15 září (2013)
pondělí 16 září (2013)
úterý 17 září (2013)
středa 18 září (2013)
čtvrtek 19 září (2013)
pátek 20 září (2013)
sobota 21 září (2013)
neděle 22 září (2013)
pondělí 23 září (2013)
úterý 24 září (2013)
středa 25 září (2013)
čtvrtek 26 září (2013)
pátek 27 září (2013)
sobota 28 září (2013)
neděle 29 září (2013)
pondělí 30 září (2013)
úterý 1 října (2013)
středa 2 října (2013)
čtvrtek 3 října (2013)
pátek 4 října (2013)
sobota 5 října (2013)
neděle 6 října (2013)
úterý 8 října (2013)
sobota 12 října (2013)
neděle 13 října (2013)
More filters
Kategorie
J18
U11
U12
U13
U14
U15
Skupina
J18
U11 grupp 1
U11 grupp 2
U12 grupp 1
U12 grupp 2
U12 grupp 3
U13 lätt
U13 medel grupp 1
U13 MEDEL GRUPP 2
U13 svår
U14 medel
U14 svår
U15
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
ABB Arena Nord
ABB-hallen
Allhallen
AXA Sportcenter
Björknäs ishall
Björkängshallen
Bålsta ishall
Danicahallen
Ekhallen
Enebyberg
Folkets Hall
Fontanahallen
Fontana-hallen
Gnesta ishall
Husby ishall
Hägernäs IP
Ingen arena angiven
Ishuset
JM-Hallen, Stora Mossen
Kallhäll
LW hallen
Mimerhallen, Västerås
Nacka ishall
Pinbackshallen
Ritorp
Roplanhallen
Rosvalla, Stora hallen
Segeltorpshallen
Stora Mossen
Stortorpshallen
Strängnäs Ishall
Sveab Arena
Telgerinken
Tyresö ishall
Vikingahallen
Zinkensdamms IP
Älta Ishall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.09.2013
306
U12
U12 grupp 1
10:00
Telgerinken
Omgång
1
tmp
Södertälje SK röd
Värmdö Hockey
Södertälje SK röd vs Värmdö Hockey
1
-
2
14.09.2013
309
U12
U12 grupp 1
10:00
Iaa
Omgång
2
tmp
Viggbyholms Ik
Södertälje SK röd
Viggbyholms Ik vs Södertälje SK röd
3
-
4
18.09.2013
314
U12
U12 grupp 1
18:30
Sveab Arena
Omgång
3
tmp
Sollentuna HC
Södertälje SK röd
Sollentuna HC vs Södertälje SK röd
2
-
2
28.09.2013
315
U12
U12 grupp 1
13:00
AXA Sportcennter
Omgång
4
tmp
Södertälje SK röd
Huddinge IK
Södertälje SK röd vs Huddinge IK
5
-
4
29.09.2013
321
U12
U12 grupp 1
13:00
Telgerinken
Omgång
6
tmp
VIK Västerås HK Ungdom
Södertälje SK röd
VIK Västerås HK Ungdom vs Södertälje SK röd
1
-
0
01.10.2013
325
U12
U12 grupp 1
18:30
Telgerinken
Omgång
7
tmp
Södertälje SK röd
Nacka HK
Södertälje SK röd vs Nacka HK
7
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad