Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Back City Cup
Piteå Hockey Ungdom
,
Jääkiekko
Piteå
Piteå
Jääkiekko
1-3 okt 2010
U15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Sparbanken Nord Cup 2024
Mikael Renberg Cup
Tromb cup
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Intersport Cup
Sparbanken Nord cup 2023
Skoogs cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Sparbanken Nord Cup 2022
Sportringen Cup
Skoogs Cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Öjeby Glas & Aluminium cup 2021
U14 DM
Sportringen Cup
Skoogs cup 2021
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen
Tromb Cup
Mikael Renberg cup
Sparbanken Nord
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2019
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2018
Skoogs Cup 2018
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2017
Sparbanken Nord Cup 2017
Sportringen Cup U15 2017
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2017
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2016
Sparbankscupen 2016
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup 2016
Skoogs Cup U13
Öjebyns Glas & Aluminium
Sparbankscupen 2015
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2014
Sparbanken Nord Cup 2014
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup U13
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2013
BackCity Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2012
BackCity Cup 2012
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2012
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2011 - Sparbanken Nord
BackCity Cup
Skoogs Cup 2011
Back City Cup
Skoogs Cupen 2010
PHC Cup 2009
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
MG/Arvidsjaur
,
U15
Ottelupäivä
perjantai 1 lokakuuta (2010)
lauantai 2 lokakuuta (2010)
sunnuntai 3 lokakuuta (2010)
More filters
Luokka
U15
Ryhmä
A
B
Grupp 1
Grupp 2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
LF Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
1.10.2010
1
U15
Grupp 1
15:00
LF
Omgång
0
tmp
Piteå HC
MG/Arvidsjaur
Piteå HC vs MG/Arvidsjaur
8
-
2
2.10.2010
7
U15
Grupp 1
08:00
LF
Omgång
0
tmp
MG/Arvidsjaur
Övertorneå HF/AHC
MG/Arvidsjaur vs Övertorneå HF/AHC
2
-
11
9
U15
Grupp 1
10:40
LF
Omgång
0
tmp
SK Lejon
MG/Arvidsjaur
SK Lejon vs MG/Arvidsjaur
4
-
4
15
U15
B
19:20
LF
Omgång
0
tmp
Clemensnäs HC
MG/Arvidsjaur
Clemensnäs HC vs MG/Arvidsjaur
12
-
0
17
U15
B
22:00
LF
Omgång
0
tmp
SK Lejon
MG/Arvidsjaur
SK Lejon vs MG/Arvidsjaur
2
-
1
3.10.2010
21
U15
B
12:00
LF
Omgång
0
tmp
Sunderby SK
MG/Arvidsjaur
Sunderby SK vs MG/Arvidsjaur
5
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad