Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Ivar Persson Cup
Vankiva IF
,
Fotball
Vankiva
Vankiva
Fotball
9 - 10 aug 2014
Pojkar & flickor födda 2002-2006
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ivar Persson Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsor
Lindens MediaIT
Kamper
Kampdag
lørdag 9 august (2014)
søndag 10 august (2014)
More filters
Klasse
F10
F12
F9
P10
P11
P12
P8
P9
Gruppe
F10 Grupp 1
F12 Grupp 1
F9 Grupp 1
P10 Grupp 1
P10 Grupp 2
P10 Grupp 3
P10 Grupp 4
P11 Grupp 1
P11 Grupp 2
P12 Grupp 1
P8 Grupp 1
P9 Grupp 1
P9 Grupp 2
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
A
B
C
D
E
F
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
10.08.2014
1
Gruppspel
P10
P10 Grupp 1
09:00
C
tmp
Eskilsminne IF 1
Vankiva IF/Hässleholms IF Vit
Eskilsminne IF 1 vs Vankiva IF/Hässleholms IF Vit
8
-
2
3
Gruppspel
P10
P10 Grupp 2
09:40
C
tmp
Eskilsminne IF 2
Vankiva IF/Hässleholms IF Grön
Eskilsminne IF 2 vs Vankiva IF/Hässleholms IF Grön
2
-
1
5
Gruppspel
P10
P10 Grupp 3
10:20
C
tmp
Röstånga IS
Åsums BK
Röstånga IS vs Åsums BK
0
-
3
7
Gruppspel
P10
P10 Grupp 1
11:00
C
tmp
Eskilsminne IF 1
Åhus HBK
Eskilsminne IF 1 vs Åhus HBK
4
-
3
9
Gruppspel
P10
P10 Grupp 3
11:40
C
tmp
Röstånga IS
IF Centern
Röstånga IS vs IF Centern
0
-
7
11
Gruppspel
P10
P10 Grupp 2
12:20
C
tmp
Eskilsminne IF 2
Nosaby IF
Eskilsminne IF 2 vs Nosaby IF
9
-
1
13
Gruppspel
P11
P11 Grupp 1
13:00
C
tmp
Åsums BK
Tollarps IF
Åsums BK vs Tollarps IF
2
-
3
15
Gruppspel
P11
P11 Grupp 2
13:40
C
tmp
Bjärnums GOIF
Hästveda IF
Bjärnums GOIF vs Hästveda IF
1
-
9
16
Gruppspel
P10
P10 Grupp 4
14:20
C
tmp
Markaryds IF
Vinslövs IF
Markaryds IF vs Vinslövs IF
2
-
2
18
Gruppspel
P11
P11 Grupp 1
15:00
C
tmp
IFK Hässleholm Gul
Tollarps IF
IFK Hässleholm Gul vs Tollarps IF
1
-
1
18
Gruppspel
P10
P10 Grupp 2
15:40
C
tmp
Vankiva IF/Hässleholms IF Grön
Nosaby IF
Vankiva IF/Hässleholms IF Grön vs Nosaby IF
6
-
0
20
Särspel 2
P10
16:20
C
tmp
Vinslövs IF
IF Centern
Vinslövs IF vs IF Centern
3
-
2
21
Semi 1
P11
17:00
C
tmp
Hässleholms IF Vit
IFK Hässleholm Svart
Hässleholms IF Vit vs IFK Hässleholm Svart
4
-
0
22
Semi 1
P10
17:40
C
tmp
Eskilsminne IF 1
Vinslövs IF
Eskilsminne IF 1 vs Vinslövs IF
4
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Lindens MediaIT
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad