15.02.2019
|
0
|
U10
Grupp 1
|
18:00
|
A-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Näldens IF
|
Östersund grön
|
Näldens IF
vs
Östersund grön
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
19:40
|
A-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Näldens IF
|
Lycksele
|
Näldens IF
vs
Lycksele
|
|
16.02.2019
|
0
|
U10
Grupp 1
|
08:00
|
A-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Östersund grön
|
Lycksele
|
Östersund grön
vs
Lycksele
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
08:50
|
A-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Sundsvall Hockey vit
|
Timrå
|
Sundsvall Hockey vit
vs
Timrå
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
09:05
|
B-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Sollefteå Hockey
|
Näldens IF
|
Sollefteå Hockey
vs
Näldens IF
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
10:50
|
A-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Järved 1
|
Östersund grön
|
Järved 1
vs
Östersund grön
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
11:10
|
B-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Lycksele
|
Timrå
|
Lycksele
vs
Timrå
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
12:00
|
B-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Sundsvall Hockey vit
|
Sollefteå Hockey
|
Sundsvall Hockey vit
vs
Sollefteå Hockey
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
13:40
|
A-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Timrå
|
Sollefteå Hockey
|
Timrå
vs
Sollefteå Hockey
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
14:00
|
B-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Järved 1
|
Lycksele
|
Järved 1
vs
Lycksele
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
14:50
|
B-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Sundsvall Hockey vit
|
Näldens IF
|
Sundsvall Hockey vit
vs
Näldens IF
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
16:50
|
B-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Järved 1
|
Timrå
|
Järved 1
vs
Timrå
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
18:50
|
B-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Järved 1
|
Sundsvall Hockey vit
|
Järved 1
vs
Sundsvall Hockey vit
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
19:40
|
B-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Östersund grön
|
Sollefteå Hockey
|
Östersund grön
vs
Sollefteå Hockey
|
|
17.02.2019
|
0
|
U10
Grupp 1
|
07:25
|
B-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Timrå
|
Östersund grön
|
Timrå
vs
Östersund grön
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
08:15
|
B-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Näldens IF
|
Järved 1
|
Näldens IF
vs
Järved 1
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
08:50
|
A-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Sollefteå Hockey
|
Lycksele
|
Sollefteå Hockey
vs
Lycksele
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
09:05
|
B-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Sundsvall Hockey vit
|
Östersund grön
|
Sundsvall Hockey vit
vs
Östersund grön
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
11:05
|
B-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Järved 1
|
Sollefteå Hockey
|
Järved 1
vs
Sollefteå Hockey
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
11:55
|
B-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Näldens IF
|
Timrå
|
Näldens IF
vs
Timrå
|
|
0
|
U10
Grupp 1
|
12:30
|
A-hallen
Runde / omgang
0
tmp
|
Lycksele
|
Sundsvall Hockey vit
|
Lycksele
vs
Sundsvall Hockey vit
|
|