12/5/2021
|
1
|
Div 3
Div 3
|
09:30
|
Sol
Omgång
0
tmp
|
A1: Team ÅRB Härnösand CK
|
A2: Svala Sundsvall Curling
|
A1: Team ÅRB Härnösand CK
vs
A2: Svala Sundsvall Curling
11
-
3
|
|
2
|
Div 3
Div 3
|
09:30
|
Sol
Omgång
0
tmp
|
A3: Team Mixed Ones Härnösand CK
|
A4: Jörgens Pojkar Sollefteå CK
|
A3: Team Mixed Ones Härnösand CK
vs
A4: Jörgens Pojkar Sollefteå CK
7
-
8
|
|
3
|
Div 3
Div 3
|
09:30
|
Sol
Omgång
0
tmp
|
A5: Team Övik Örnsköldsviks CK
|
A6: Ulander Härnösand CK
|
A5: Team Övik Örnsköldsviks CK
vs
A6: Ulander Härnösand CK
6
-
0
|
|
3/26/2022
|
4
|
Div 3
Div 3
|
09:30
|
Hsand
Omgång
3
tmp
|
A5: Team Övik Örnsköldsviks CK
|
A4: Jörgens Pojkar Sollefteå CK
|
A5: Team Övik Örnsköldsviks CK
vs
A4: Jörgens Pojkar Sollefteå CK
0
-
6
|
|
5
|
Div 3
Div 3
|
09:30
|
Hsand
Omgång
3
tmp
|
A1: Team ÅRB Härnösand CK
|
A6: Ulander Härnösand CK
|
A1: Team ÅRB Härnösand CK
vs
A6: Ulander Härnösand CK
8
-
6
|
|
4
|
Div 3
Div 3
|
13:00
|
Hsand
Omgång
3
tmp
|
A2: Svala Sundsvall Curling
|
A6: Ulander Härnösand CK
|
A2: Svala Sundsvall Curling
vs
A6: Ulander Härnösand CK
4
-
10
|
|
5
|
Div 3
Div 3
|
13:00
|
Hsand
Omgång
3
tmp
|
A3: Team Mixed Ones Härnösand CK
|
A5: Team Övik Örnsköldsviks CK
|
A3: Team Mixed Ones Härnösand CK
vs
A5: Team Övik Örnsköldsviks CK
6
-
0
|
|
3/27/2022
|
4
|
Div 3
Div 3
|
09:30
|
Hsand
Omgång
2
tmp
|
A3: Team Mixed Ones Härnösand CK
|
A1: Team ÅRB Härnösand CK
|
A3: Team Mixed Ones Härnösand CK
vs
A1: Team ÅRB Härnösand CK
4
-
9
|
|
4
|
Div 3
Div 3
|
09:30
|
Hsand
Omgång
2
tmp
|
A6: Ulander Härnösand CK
|
A3: Team Mixed Ones Härnösand CK
|
A6: Ulander Härnösand CK
vs
A3: Team Mixed Ones Härnösand CK
0
-
6
|
|
5
|
Div 3
Div 3
|
09:30
|
Hsand
Omgång
2
tmp
|
A4: Jörgens Pojkar Sollefteå CK
|
A2: Svala Sundsvall Curling
|
A4: Jörgens Pojkar Sollefteå CK
vs
A2: Svala Sundsvall Curling
7
-
5
|
|
6
|
Div 3
Div 3
|
09:30
|
Hsand
Omgång
2
tmp
|
A1: Team ÅRB Härnösand CK
|
A5: Team Övik Örnsköldsviks CK
|
A1: Team ÅRB Härnösand CK
vs
A5: Team Övik Örnsköldsviks CK
6
-
0
|
|
4
|
Div 3
Div 3
|
13:00
|
Hsand
Omgång
2
tmp
|
A5: Team Övik Örnsköldsviks CK
|
A2: Svala Sundsvall Curling
|
A5: Team Övik Örnsköldsviks CK
vs
A2: Svala Sundsvall Curling
0
-
6
|
|
4
|
Div 3
Div 3
|
13:00
|
Hsand
Omgång
3
tmp
|
A4: Jörgens Pojkar Sollefteå CK
|
A1: Team ÅRB Härnösand CK
|
A4: Jörgens Pojkar Sollefteå CK
vs
A1: Team ÅRB Härnösand CK
4
-
9
|
|
5
|
Div 3
Div 3
|
13:00
|
Hsand
Omgång
3
tmp
|
A2: Svala Sundsvall Curling
|
A3: Team Mixed Ones Härnösand CK
|
A2: Svala Sundsvall Curling
vs
A3: Team Mixed Ones Härnösand CK
8
-
5
|
|
6
|
Div 3
Div 3
|
13:00
|
Hsand
Omgång
2
tmp
|
A6: Ulander Härnösand CK
|
A4: Jörgens Pojkar Sollefteå CK
|
A6: Ulander Härnösand CK
vs
A4: Jörgens Pojkar Sollefteå CK
0
-
6
|
|