Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Viking cup / Norgescup 3
Hamar curling klubb
,
Curling
Vikingskipet,Hamar
Vikingskipet,Hamar
Curling
6 - 8 jan 2012
M/K
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Tulos
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Viking cup / Norgescup 3
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
BDO
Luokkia / Ryhmiä
Luokka
Norgescup3
Ryhmä
3 PLASS NC
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Ryhmä
8-9 PLASS NC
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Ryhmä
8-9 PLASS NC1
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Ryhmä
A
Lag Alfsen
Lag Sunnarvik
Lag Sørum
Lag Tomas Moe
Ryhmä
B
Lag Davanger
Lag Dorholt
Lag Rørvik
Lag Walstad
Ryhmä
C
Lag Aunøien
Lag Hindseth
Lag Pia Trulsen
Lag SE Johansen
Ryhmä
D
Lag Birkeland
Lag Mjøen
Lag Skogvold
Rullestollandslaget
Ryhmä
FINALE NC
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Ryhmä
PLASS 5-6
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Ryhmä
PLASS 5-8 NC
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Ryhmä
PLASS 7-8
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Ryhmä
PLASS 9-10 NC
Lag Aunøien
Rullestollandslaget
Ryhmä
PLASS5-8 NC
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Ryhmä
QF 1
Lag Alfsen
Lag Rørvik
Ryhmä
QF 2
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Ryhmä
QF 3
Lag Mjøen
Lag Pia Trulsen
Ryhmä
QF 4
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Ryhmä
SEMI NC-1
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Ryhmä
SEMI NC-2
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Luokka
Vikingcup 2012
Ryhmä
E
Lag BDO Lillehammer
Lag Kvamme Stavanger
Lag Petter Moe
Lag Rønning
Ryhmä
F
Lag Bekkelund
Lag Bergum
Lag Hagerup
Lag JA Johansen
Lag ØL-Lillehammer
Ryhmä
PLASS 3 VC
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Ryhmä
SEMI vc
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Ryhmä
SEMI vc1
Ei joukkueita!
Tässä ryhmässä ei ole yhtään joukkuetta.
Folk
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad