Spelschema
26.3.2013
Grupp A
GIF Nike
Hammarby
Halmstad BK
IFK Lidingö
Grupp B
AIK
FC Honka
IFK Stocksund
IFK Berga
Grupp C
Brommapojkarna
Helsingborgs IF
GAIS
IF Elfsborg
Grupp D
Boo FF
Djurgårdens IF
Malmö FF
Vålerenga
Måndag
Nr Plan A
1 15.00 Brommapojkarna - Helsingborgs IF
2 16.00 Halmstad BK - IFK Lidingö
3 17.10 GAIS - IF Elfsborg
4 18.10 IFK Stocksund - IFK Berga
5 20.00 GIF Nike - Hammarby INVIGNINGSMATCH
Plan B
6 15.00 AIK - FC Honka
7 16.00 Boo FF - Djurgårdens IF
8 17.10 Malmö FF - Vålerenga
Tisdag
Plan A
9 10.00 FC Honka - IFK Stocksund
10 11.00 Djurgårdens IF - Malmö FF
11 12.10 IFK Berga - AIK
12 13.10 Vålerenga - Boo FF
Plan B
13 10.00 Hammarby - Halmstad BK
14 11.00 Helsingborgs IF - GAIS
15 12.10 IFK Lidingö - GIF Nike
16 13.10 IF Elfsborg - Brommapojkarna
Plan A
17 16.30 Halmstad BK - GIF Nike
18 17.30 GAIS - Brommapojkarna
19 18.40 IFK Stocksund - AIK
20 19.40 Malmö FF - Boo FF
Plan B
21 16.30 Hammarby - IFK Lidingö
22 17.30 Helsingborgs IF - IF Elfsborg
23 18.40 FC Honka - IFK Berga
24 19.40 Djurgårdens IF - Vålerenga
Grupp E Grupp F
A1 A2
B2 B1
C1 C2
D2 D1
Grupp G Grupp H
A4 A3
B3 B4
C4 C3
D3 D4
Onsdag
Plan A
25 10.00 A4 - B3
26 11.00 A3 - B4
27 12.10 C4 - D3
28 13.10 C3 - D4
Plan B
29 10.00 A1 - B2
30 11.00 A2 - B1
31 12.10 C1 - D2
32 13.10 C2 - D1
Plan A
33 16.30 B2 - C1
34 17.30 D1 - A2
35 18.40 D2 - A1
36 19.40 B1 - C2
Plan B
37 16.30 B3 - C4
38 17.30 B4 - C3
39 18.40 D3 - A4
40 19.40 D4 - A3
Torsdag
Plan A
41 10.00 C1 - A1
42 11.00 B4 - D4
43 12.10 C2 - A2
44 13.10 C4 - A4
Plan B
45 10.00 B2 - D2
46 11.00 C3 - A3
47 12.10 B1 - D1
48 13.10 B3 - D3
Plan A
49 16.30 E3 - F4 Spel om plats 5-8
50 17.30 E4 - F3 Spel om plats 5-8
51 18.40 E2 - F1 Spel om plats 1-4
52 19.40 E1 - F2 Spel om plats 1-4
Plan B
53 16.30 G3 - H4 Spel om plats 13-16
54 17.30 G4 - H3 Spel om plats 13-16
55 18.40 G2 - H1 Spel om plats 9-12
56 19.40 G1 - H2 Spel om plats 9-12
Fredag
Plan A
57 09.00 V55 - V56 Spel om 9:e plats
59 10.00 F49 - F50 Spel om 7:e plats
61 11.10 V49 - V50 Spel om 5:e plats
63 12.10 F51 - F52 Spel om 3:e plats
64 13.30 V51 - V52 FINAL
Plan B
58 09.00 F53 - F54 Spel om 15:e plats
60 10.00 V53 - V54 Spel om 13:e plats
62 11.10 F55 - F56 Spel om 11:e plats