Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Stockmos Cup, speltid 3x15 minuter
Skå IK & Bygdegård
,
Hokejs
Allhallen/Skå
Allhallen/Skå
Hokejs
23 - 25 mar 2012
U15
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Birka Bollen 2022
Nattcupen 2022
Kvällscupen 2022
BirkaBollen Mini
Birkabollen 2021
Birkabollen mini 2021
STABTECH Hockey Games
Easter Cup Medelnivå
Skå IK Spring Games
STABTECH Hockey Games
Skå Hockey Games Medel/Svår
Birkabollen 2019
ICA Skå Cup
Påsk Cup Medel/Svår
Färingsö Träbollen 2019
DAISY´S FÄRINGSÖ CUP
Birka Cupen
Påsklovs Cup Medel/Svår
Våffelcupen
Färingsö Träbollen 2018
Skå Ik Team-07 Höst Cup Medel
Skå Ik Höstcup Team -05
Birkabollen Mini
Nisseby Snickeri & Engvall Security Cup
Skå Hockeygames U15 U 15 U-15
Edge Cup 2017
Skå IK Hockey Games U13, Medel
SKÅ IK Våffelcup
Skå IK Team 05 Vårcup 2017
Skå IK Team-07 Victoriacupen
Skå IK Team-07 Victoria Cup
Färingsö Träbollen 2017
Skå Hockeygames vintercup U16
Skå ik Team 05 Höst Cup-Lätt nivå
Skå IK Hockey Games - U13 Lätt/Medel nivå
Solna Korv Höstcup U16
Skå Hockeygames U15
Stockholm Training League 2016
Birkabollen 2016
Skå-Spelen
Nisseby Snickeri Cup
Skå IK Team 06 Cup
Skå IK Team 05 Cup
Skå Hockeygames U14 f 02
Skå IK Påskcup
Skå IK Hockey Games - U12 Lätt nivå
Engvall Security Cup
Solna Korv vinter cup U15
Solna Korv Höstcup U15
Skå Hockeygames för spelare födda 2002
Skå Hockey Games U12
Stockholm Training League 2015
Stockholm Training League U13
Birkabollen 2015
Birka Bollen Mini
Spannfod cup
Solna Korv Vårcup
Skå Hockeygames 02 (fd Stockmos)
Skå hockey cup
ABK Cup
Skå Hockey Games U11
Solna Korv Höstcup 2014
Allcupen
Stockholm Training League 2014
Birkabollen 2014
BIRKA BOLLEN MINI 2014
FindOut Cup 2014
Spannfod Cup
Stockmos Cup U12 (-02)
Solna korv cup 2014
Stockmos cup 2014
Stockmos Cup 2014 U10
Stockmos Cup 2014 U9
Färingsö Träbollen 2014
Oktoberpokalen 9-manna
Stockmos CUP
Stockmos cup
Stockmos cup U13
Stockholm Training League 2013
Birkabollen
Birkabollen Mini 2013, F/P-04,05,06.
EDGE cup 2013
SPANNFOD CUP
Stockmos cup för spelare födda 02 U11
Mälarö Trophy
Solna Korv Cup
Stockmos Cup 2013
Stockmos Cup
Träbollen
Stockmos Cup U11 för spelare födda 02
Stockmos cup
Mälarö Trophy
Stockholm Training League 2012
Birkabollen
Birkabollen MINI
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup U10 för spelare födda 2002
Mälarö Trophy
Stockmos Cup, speltid 3x15 minuter
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup 2011
Allcupen
Stockmos Cup
Stockholm Training League
Skå Spelen Fotboll
Skå Spelen Handboll
Birkabollen 2011
Birkabollen mini
Mälaröpokalen
Stockmos Cup
Stockmos Cup
Mälarö Trophy
Stockmos Cup 2011
Stockmos Cup
Allcupen
Stockmos Cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
ICA Tappström
Statistika
U15
"select"
Vecuma grupa
U15
Punktu Līderi
RK
Vārds (Nosaukums)
Komanda
Pos
GP
G
A
P
1
Ludwig Collberg
Mariestad
Defenceman
6
11
4
15
2
Albin Sethsson
Mariestad
Forward
6
5
4
9
3
Christoffer Fabricius
Mariestad
Forward
6
5
3
8
3
William Pethrus
Mariestad
Defenceman
6
2
6
8
4
Max Wennlund
Mariestad
Forward
6
4
3
7
5
Ludvig Ljungkvist
Mariestad
Forward
6
4
2
6
5
Casper Johansson
Sollentuna
Defenceman
6
2
4
6
6
Nils Eriksson
Sollentuna
Forward
6
3
2
5
6
Nils Andersson
Mariestad
Defenceman
6
1
4
5
7
Joel Holmberg
SDE
Forward
6
3
1
4
Show All
Vārti līgā
RK
Vārds (Nosaukums)
Komanda
Pos
GP
Vārti
1
Ludwig Collberg
Mariestad
Defenceman
6
11
2
Albin Sethsson
Mariestad
Forward
6
5
2
Christoffer Fabricius
Mariestad
Forward
6
5
3
Ludvig Ljungkvist
Mariestad
Forward
6
4
3
Max Wennlund
Mariestad
Forward
6
4
4
Jesper Lindén
Göta Traneberg
Player
6
3
4
JOAKIM BRANEBY
Lindlöven
Forward
6
3
4
Joel Holmberg
SDE
Forward
6
3
4
Marcus Seidl
SDE
Forward
6
3
4
Alexander Larsson
SKÅ IK
Forward
6
3
Show All
Labākie vārtsargi
RK
Vārds (Nosaukums)
Komanda
SOG
SVS
Atvairītie metieni %
1
Adam Werner
Mariestad
54
53
98,15%
2
Adam Lundell
SDE
36
34
94,44%
3
Christopher Olsson
Göta Traneberg
124
110
88,71%
4
Jonatan Persson
Mariestad
77
68
88,31%
5
Ramses Falk
SDE
41
36
87,8%
6
Erik Jandorff
SKÅ IK
31
27
87,1%
7
David Morger
SKÅ IK
50
43
86%
8
Erik Selén
Sollentuna
70
60
85,71%
9
MAGNUS LINDHE
Lindlöven
96
82
85,42%
10
Pierre Nordström
Sollentuna
70
59
84,29%
Show All
Visvairāk sodītie spēlētāji
RK
Vārds (Nosaukums)
Komanda
Pos
GP
Soda minūtes
1
Ludwig Collberg
Mariestad
Defenceman
6
40
2
Jakob Hallman
Sollentuna
Forward
6
36
3
Albin Gunnarsson
Lindlöven
Forward
6
33
4
Nikita Sedunov
Göta Traneberg
Player
6
26
5
Oscar Stenberg
Mariestad
Forward
6
25
6
Simon Boman
Sollentuna
Forward
6
16
7
Joakim Svahn
Göta Traneberg
Player
6
14
8
Gustav Laitinen
Sollentuna
Defenceman
6
12
9
Christoffer Fabricius
Mariestad
Forward
6
10
10
Arvid Sandberg
Göta Traneberg
Player
6
8
Show All
Godīga spēle
Hide me
Data is presented in the format: Penalties (Penality minutes)
RK
Komanda
Group
Total
1
SDE
15 (30)
15 (30)
2
SKÅ IK
24 (48)
24 (48)
3
Lindlöven
23 (72)
23 (72)
4
Göta Traneberg
24 (74)
24 (74)
5
Sollentuna HC
31 (102)
31 (102)
6
Mariestad BOIS
25 (107)
25 (107)
×
Kopsavilkums
Spēles
18
"homeTeam_wins"
9
(~50%)
"awayTeam_wins"
7
(~39%)
"tied_games"
2
(~11%)
"home_teams"
"goals"
60
(3,33 / Spēle)
"max_goals_one_game"
8
Metieni
318
"shots_per_goal"
5,3
"away_teams"
"goals"
49
(2,72 / Spēle)
"max_goals_one_game"
7
Metieni
319
"shots_per_goal"
6,51
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad