Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
,
Hokejs
Örebro Trängens IP hall A och B
Örebro Trängens IP hall A och B
Hokejs
3 apr 2016
2003
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Statistika
U13
"select"
Vecuma grupa
U13
Punktu Līderi
RK
Vārds (Nosaukums)
Komanda
Pos
GP
G
A
P
1
Fredrik Lyckman
SHK
Player
4
7
4
11
2
Ludwig Andersson
Iron
Forward
4
6
2
8
3
Ivan Kolsmyr
Iron
Forward
4
3
4
7
4
Emil Grahn
HHC
Player
4
5
1
6
4
Isac Hammar
SHK
Player
4
4
2
6
4
Valther Vannar
Iron
Defenceman
4
2
4
6
4
Jesper Jonsson
ÖHU SYD
Player
4
2
4
6
5
Albin Dahlberg
SHK
Player
4
5
0
5
5
August Fernström
SHK
Player
4
4
1
5
5
Karl Eklund
ÖHU SYD
Player
4
4
1
5
Show All
Vārti līgā
RK
Vārds (Nosaukums)
Komanda
Pos
GP
Vārti
1
Fredrik Lyckman
SHK
Player
4
7
2
Ludwig Andersson
Iron
Forward
4
6
3
Emil Grahn
HHC
Player
4
5
3
Albin Dahlberg
SHK
Player
4
5
4
Isac Hammar
SHK
Player
4
4
4
August Fernström
SHK
Player
4
4
4
Karl Eklund
ÖHU SYD
Player
4
4
5
Ivan Kolsmyr
Iron
Forward
4
3
5
Gabriel Pettersson Askling
ÖHU SYD
Player
4
3
5
Jakob Sivander
ESK
Player
4
3
Show All
Labākie vārtsargi
RK
Vārds (Nosaukums)
Komanda
SOG
SVS
Atvairītie metieni %
1
Martin Örtengren
ESK
8
8
100%
1
Isak Norgren
ÖHU NORD
18
18
100%
2
Edwin Mustafic
ÖHU SYD
11
10
90,91%
3
Albin Sjögren
GIK
46
41
89,13%
4
Hugo Skog
HHC
25
22
88%
5
Isak Norgren
ÖHU SYD
8
7
87,5%
6
Oscar Sandberg
ESK
51
44
86,27%
7
Elias Söderstedt
Iron
65
56
86,15%
8
Jesper Larsson
ÖHU SYD
28
24
85,71%
9
Jonathan Wall
HHC
28
23
82,14%
Show All
Visvairāk sodītie spēlētāji
RK
Vārds (Nosaukums)
Komanda
Pos
GP
Soda minūtes
1
William Ekberg
ÖHU NORD
Player
4
12
2
Axel Ranje
SIF
Player
4
6
3
Emil Grahn
HHC
Player
4
3
4
Emil Bergman
GIK
Player
4
2
4
Theo Lundgren
HHC
Player
4
2
4
Gustav Alm
Iron
Forward
4
2
4
Carl Asplund Siwers
SIF
Player
4
2
4
Emil Nermark
SIF
Player
4
2
4
Emil Ennefors
ÖHU NORD
Player
4
2
4
Gustav Norén
ÖHU NORD
Player
4
2
Show All
Godīga spēle
Hide me
Data is presented in the format: Penalties (Penality minutes)
RK
Komanda
Group
Total
1
Sala Hockey
2 (2)
3 (3)
2
Örebro Hockey Ungdom SYD
2 (2)
4 (4)
3
Enköping SK
3 (3)
5 (5)
4
Iron
4 (4)
6 (6)
4
Grums IK
6 (6)
6 (6)
5
Hammarö HC
4 (4)
8 (8)
6
Saltsjöbaden
8 (12)
9 (13)
7
Örebro Hockey Ungdom NORD
6 (6)
8 (17)
×
Kopsavilkums
Spēles
16
"homeTeam_wins"
7
(~44%)
"awayTeam_wins"
8
(~50%)
"tied_games"
1
(~6%)
"home_teams"
"goals"
52
(3,25 / Spēle)
"max_goals_one_game"
9
Metieni
283
"shots_per_goal"
5,44
"away_teams"
"goals"
53
(3,31 / Spēle)
"max_goals_one_game"
10
Metieni
240
"shots_per_goal"
4,53
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad