Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Skå IK Hockey Games - U12 Lätt nivå
Skå IK & Bygdegård
,
Ishockey
Skå, Stockholm
Skå, Stockholm
Ishockey
19 mar 2016
U 12
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Birka Bollen 2022
Nattcupen 2022
Kvällscupen 2022
BirkaBollen Mini
Birkabollen 2021
Birkabollen mini 2021
STABTECH Hockey Games
Easter Cup Medelnivå
Skå IK Spring Games
STABTECH Hockey Games
Skå Hockey Games Medel/Svår
Birkabollen 2019
ICA Skå Cup
Påsk Cup Medel/Svår
Färingsö Träbollen 2019
DAISY´S FÄRINGSÖ CUP
Birka Cupen
Påsklovs Cup Medel/Svår
Våffelcupen
Färingsö Träbollen 2018
Skå Ik Team-07 Höst Cup Medel
Skå Ik Höstcup Team -05
Birkabollen Mini
Nisseby Snickeri & Engvall Security Cup
Skå Hockeygames U15 U 15 U-15
Edge Cup 2017
Skå IK Hockey Games U13, Medel
SKÅ IK Våffelcup
Skå IK Team 05 Vårcup 2017
Skå IK Team-07 Victoriacupen
Skå IK Team-07 Victoria Cup
Färingsö Träbollen 2017
Skå Hockeygames vintercup U16
Skå ik Team 05 Höst Cup-Lätt nivå
Skå IK Hockey Games - U13 Lätt/Medel nivå
Solna Korv Höstcup U16
Skå Hockeygames U15
Stockholm Training League 2016
Birkabollen 2016
Skå-Spelen
Nisseby Snickeri Cup
Skå IK Team 06 Cup
Skå IK Team 05 Cup
Skå Hockeygames U14 f 02
Skå IK Påskcup
Skå IK Hockey Games - U12 Lätt nivå
Engvall Security Cup
Solna Korv vinter cup U15
Solna Korv Höstcup U15
Skå Hockeygames för spelare födda 2002
Skå Hockey Games U12
Stockholm Training League 2015
Stockholm Training League U13
Birkabollen 2015
Birka Bollen Mini
Spannfod cup
Solna Korv Vårcup
Skå Hockeygames 02 (fd Stockmos)
Skå hockey cup
ABK Cup
Skå Hockey Games U11
Solna Korv Höstcup 2014
Allcupen
Stockholm Training League 2014
Birkabollen 2014
BIRKA BOLLEN MINI 2014
FindOut Cup 2014
Spannfod Cup
Stockmos Cup U12 (-02)
Solna korv cup 2014
Stockmos cup 2014
Stockmos Cup 2014 U10
Stockmos Cup 2014 U9
Färingsö Träbollen 2014
Oktoberpokalen 9-manna
Stockmos CUP
Stockmos cup
Stockmos cup U13
Stockholm Training League 2013
Birkabollen
Birkabollen Mini 2013, F/P-04,05,06.
EDGE cup 2013
SPANNFOD CUP
Stockmos cup för spelare födda 02 U11
Mälarö Trophy
Solna Korv Cup
Stockmos Cup 2013
Stockmos Cup
Träbollen
Stockmos Cup U11 för spelare födda 02
Stockmos cup
Mälarö Trophy
Stockholm Training League 2012
Birkabollen
Birkabollen MINI
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup U10 för spelare födda 2002
Mälarö Trophy
Stockmos Cup, speltid 3x15 minuter
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup 2011
Allcupen
Stockmos Cup
Stockholm Training League
Skå Spelen Fotboll
Skå Spelen Handboll
Birkabollen 2011
Birkabollen mini
Mälaröpokalen
Stockmos Cup
Stockmos Cup
Mälarö Trophy
Stockmos Cup 2011
Stockmos Cup
Allcupen
Stockmos Cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Statistikk
U12
"select"
Klasse
U12
Poengliga
RK
Navn
Lag
Pos
GP
G
A
P
1
Adrian Zetterberg
Njurunda SK
Player
5
8
0
8
2
Wilton Medelberg
Njurunda SK
Player
5
3
4
7
3
Filip Häger
Tyresö/Hanviken
Player
5
5
1
6
3
Linus Fjällby
Skå IK
Player
5
3
3
6
4
William Kjellin
Skå IK
Player
5
4
1
5
4
Hugo Bergendal
Njurunda SK
Player
5
2
3
5
4
Oliver Dusing
Skå IK
Player
5
1
4
5
5
Samuel Lundberg
Bålsta HC
Player
5
3
1
4
5
Alexander Zetterberg
Njurunda SK
Player
5
2
2
4
5
Alfred Åström
Njurunda SK
Player
5
0
4
4
Show All
Skytterliga
RK
Navn
Lag
Pos
GP
Mål
1
Adrian Zetterberg
Njurunda SK
Player
5
8
2
Filip Häger
Tyresö/Hanviken
Player
5
5
3
William Kjellin
Skå IK
Player
5
4
4
Samuel Lundberg
Bålsta HC
Player
5
3
4
Mathias Vartainen
Göta Traneberg
Player
4
3
4
Wilton Medelberg
Njurunda SK
Player
5
3
4
Linus Fjällby
Skå IK
Player
5
3
4
Lucas Brunell
Skå IK
Player
5
3
5
Albin Löfgren
Bålsta HC
Player
5
2
5
Emil Engelcrona
Bålsta HC
Player
5
2
Show All
Keeper ranking
RK
Navn
Lag
SOG
SVS
SVS%
1
Alexander Mattsson
Göta Traneberg
65
58
89,23%
2
Joel Kjellin
Tyresö/Hanviken
87
75
86,21%
3
Alexander Österberg
Bålsta HC
65
56
86,15%
4
Niklas Hoffman
Njurunda SK
21
18
85,71%
5
Mio Kleffner
Skå IK
14
11
78,57%
6
Albin Jansson
Njurunda SK
18
14
77,78%
7
Elias Olsson
Skå IK
70
51
72,86%
Show All
Utvisningsliga
RK
Navn
Lag
Pos
GP
Utvisningar minutter
1
Maximilian Nilsson-Stålberg
Tyresö/Hanviken
Player
5
25
2
Gustaf Hörnfeldt
Tyresö/Hanviken
Player
5
12
3
Alexander Cleve
Göta Traneberg
Player
4
8
3
Carl Brandström
Tyresö/Hanviken
Player
5
8
3
Zack Lindqvist
Tyresö/Hanviken
Player
5
8
4
Samuel Lundberg
Bålsta HC
Player
5
6
4
Adrian Zetterberg
Njurunda SK
Player
5
6
4
Mio Kleffner
Skå IK
Player
5
6
4
Oliver Dusing
Skå IK
Player
5
6
5
Ludwig Eriksson
Bålsta HC
Player
5
4
Show All
Fairplay
Hide me
Data is presented in the format: Penalties (Penality minutes)
RK
Lag
Group
Total
1
Njurunda SK
4 (8)
6 (12)
2
Göta Traneberg
8 (16)
8 (16)
3
Bålsta HC
6 (12)
9 (18)
4
Skå IK
12 (24)
18 (36)
5
Tyresö/Hanviken Team 04
15 (53)
21 (65)
×
Oppsummering
Kamper
12
"homeTeam_wins"
7
(~58%)
"awayTeam_wins"
4
(~33%)
"tied_games"
1
(~8%)
"home_teams"
"goals"
36
(3 / Kamp)
"max_goals_one_game"
9
Skudd
181
"shots_per_goal"
5,03
"away_teams"
"goals"
21
(1,75 / Kamp)
"max_goals_one_game"
5
Skudd
138
"shots_per_goal"
6,57
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad