Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Lilla Trekungacupen U12 2018
Kungälv Hockey
,
Jääkiekko
Kungälv
Kungälv
Jääkiekko
13 - 15 apr 2018
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Trekunga Cupen U12
Lilla Trekunga Cup U11
Lilla Trekungacupen
Trekungacupen U13
Trekungacupen
Lilla Trekunga Cup U10
Trekungacupen U12
Trekungacupen U11
Trekungacupen U-10
Trekunga Cupen
Trekunga cupen
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen 2019
Trekunga Septembercup U10
Lilla Trekungacupen U12 2018
Trekungacupen U13 2018
Trekunga Septembercup U-11
Trekunga Septembercup
Trekungacupen 2017
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U11
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U10
Trekunga J18 Juniorcup 2016
Lilla Trekunga Cup 2016
Trekunga Cup 2016
Lilla Trekunga Septembercup 2015
Trekunga Septembercup U-10
Lilla Trekunga Cup 2015
Trekungacupen 2015
Trekunga Septembercup U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Lilla Trekungacup 2014
Trekunga Cupen 2014
Trekunga September Cup 2013 U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Enervit Cup
Trekunga Cup
Trekungacupen 2012
West Coast Tournament
Kungälv minicup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Tapahtumat Nico Berndt Windestål,
Skövde IK
,
Lilla Trekungacupen 2018
13.4.2018 18.40
Skövde IK
8
-
2
Kungälvs IK
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
01:37
2 - 0
Nico Berndt Windestål
Sebastian Hansson
06:32
3 - 0
Nico Berndt Windestål
Leo Brunstedt
09:25
4 - 0
Nico Berndt Windestål
12:55
5 - 0
Nico Berndt Windestål
Period 2
10:17
7 - 2
Nico Berndt Windestål
Leo Sahlin Wallenius
12:59
8 - 2
Nico Berndt Windestål
Hannes Sivefäldt
14.4.2018 19.40
Skövde IK
3
-
2
Manglerud Star
Kvartsfinal
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
11:02
HOLD
2 min
Nico Berndt Windestål
14:00
2 - 1
Anton Pirinen
Nico Berndt Windestål
Period 2
12:23
3 - 2
Leo Sahlin Wallenius
Nico Berndt Windestål
15.4.2018 11.45
Hanhals IF
3
-
2
Skövde IK
Semifinal
Näytä Ottelupöytäkirja
Straffar
05:00
Straffslag
15.4.2018 15.30
HV71 Gul
9
-
4
Skövde IK
plac 3-4
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
07:16
2 - 1
Nico Berndt Windestål
Sebastian Hansson
Leo Brunstedt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad