Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Länsförsäkringar Cup 2015
Rögle BK
,
Ishockey
Ängelholm
Ängelholm
Ishockey
22 mar 2015
U 10
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Bauer cup
Bjäre Entreprenad Cup
Bauer Cup U14
Bauer cup
Bjäre Entreprenad Cup
Poolspel - RBK vs HHC (Team 16)
Länsförsäkringar cup
Länsförsäkringar Cup U12
Bauer Cup
Bauer Intersport Cup 2020
Länsförsäkringar Skåne Cup
Bauer Intersport cup 2019
Länsförsäkringar Cup 2019
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup 2018
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup 2016
LF-Cup 2016
Bauer Intersport
Länsförsäkringar Cup 2015
Bauer Intersport cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup
Rögle BK U10 Cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen Cup 2012
Bauer Intersport Cup
Lokaldelen cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Rögle BK Vit
Rögle BK Vit
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=11786&id=65505&lc=no
Hjemmeside
Kamper
Statistikk
Tilhører klasse
U10
Tilhører gruppe
|
Grupp B
Draktfarger
Hjemmelag
Gröna
Bortelag
Vita
Placing
8
Lagdeltagere
Spillere
#
Navn
G
A
P
3
Elliot Månsson
2
0
2
5
William Carlsson
1
0
1
7
Viggo Selander
1
0
1
8
William Ryrberg
0
0
0
16
Elliot Randevik
0
0
0
17
Hannes Höggren
0
0
0
18
Noel Eriksen
0
0
0
19
Simon Kryhl
2
0
2
21
Max Leonsson
0
0
0
23
Marwin Jarbsjö
1
0
1
25
Albin Bengtsson
0
0
0
28
Kian Samuelsson
0
0
0
29
Felix Johansson
0
0
0
32
Kristoffer Wejsfelt
0
0
0
33
Fredrik Petrisson/Nilsson
0
0
0
37
Leo Ahl
1
0
1
Coaches/Leaders
#
Navn
G
A
P
Jesper Selander
Hovedtrener
0
0
0
Richard Jarbsjö
Ass. Trener
0
0
0
Madleine Kryhl
Materialforvalter
0
0
0
Kamper
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
22.03.2015
2
U10
Grupp B
08:00
Öresund
Omgång
1
tmp
Rögle BK Vit
Osby IK
Rögle BK Vit vs Osby IK
1
-
3
5
U10
Grupp B
09:30
Lindab
Omgång
2
tmp
Rögle BK Vit
IF Troja-Ljungby
Rögle BK Vit vs IF Troja-Ljungby
2
-
6
10
U10
Grupp B
12:10
Öresund
Omgång
3
tmp
Rögle BK Vit
Limhamn Hockey
Rögle BK Vit vs Limhamn Hockey
3
-
6
13
7-8 pris
U10
13:50
Öresund
Omgång
4
tmp
IF Lejonet
Rögle BK Vit
IF Lejonet vs Rögle BK Vit
5
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad