Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Lulebo Lilla Sundis Cup
Sunderby SK
,
Futbols
Sunderbyn, Luleå
Sunderbyn, Luleå
Futbols
9 - 10 maj 2015
Pojkar & Flickor födda 2003
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
JIAB Sunderby Cup U14
Stora Sundis Cup 2024
JIAB Cup 2023, U13 Sunderby SK
JIAB Cup
JIAB CUP U13
Sunderbycupen
ICA Maxi Cup
Lundbäcks Cup (SunderbyCupen)
Jiab Cup
JIAB cup U15 Sunderby 2021
Laitis-cup
Stora Sundis Cup 2020
Jiab cup U11
Carl Mattsson Cup
Stora Sundis Cup
JIAB CUP 2019
PWC Cupen
Slutspel U13 - Norrbotten
Nordchark Cup 2018
Allstar Cup 2018
Laitis Cup U13
Mini Sundis Cup
Lilla Sundis Greencare Cup 2017
JIAB Cup
Nordchark Cup
PWC cupen 2017
Allstar Cup
Laitis Cup
Sunderby SK Värdefullt Trophy
Lulebo Lilla Sundis Cup 2016
Kustserien - Nyhlén-Hugosson Trophy
PwC cupen 2016
Sunderbycupen 2016
LAITIS CUP 2015
Lulebo Lilla Sundis Cup
Sunderbycupen
U14 DM SLUTSPEL
Laitis Cup 2014
Lulebo Lilla Sundis Cup 2014
Laitis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup 2013
Sundis hockeycup 2013
Slutspel C1 Norrbotten
LAITIS cupen
Lulebo Lilla Sundis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup
Testcup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sunderby SK Blå
Sunderby SK Blå
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=13994&id=69380&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
Flickor 03
Piederība apakšgrupai
|
Grupp A F03
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Gul
Viesu komanda
Komandas pārtsavis
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
7
Emma E Strand
0
0
0
9
Kim Rosenkranz
0
0
0
12
Tilde Wedegren
0
0
0
13
Stina Åström
0
0
0
14
Elin Nygård
0
0
0
16
Alice Sandqvist
0
0
0
17
Lova Bergenstråle
0
0
0
18
Maja Florén
0
0
0
20
Noomi Larsson
0
0
0
20
Smilla Wedegren
1
0
1
25
Emma Ericsson
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Daniel Elimä
Trenera palīgs
0
0
0
Tommy Enstedt
Trenera palīgs
0
0
0
Ilkka Wonkavaara
Galvenais treneris
0
0
0
Rami Rundgren
Vadītājs
0
0
0
Mona Mörsare
Komandas vadītājs
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
10.05.2015
2
Flickor 03
Grupp A F03
09:20
Lulebo
Omgång
1
tmp
Sunderby SK Blå
TP-47 Röd
Sunderby SK Blå vs TP-47 Röd
0
-
6
8
Flickor 03
Grupp A F03
11:20
Lulebo
Omgång
2
tmp
Rönnskär Railcare IF
Sunderby SK Blå
Rönnskär Railcare IF vs Sunderby SK Blå
0
-
1
13
Flickor 03
Grupp A F03
13:20
Max
Omgång
3
tmp
Sunderby SK Blå
Luleå Sportklubb 1
Sunderby SK Blå vs Luleå Sportklubb 1
0
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad