Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Ankarcupen
Brynäs IF
,
Хоккей
Läkerol Arena A/B Gävle
Läkerol Arena A/B Gävle
Хоккей
24 - 26 feb 2012
U-15
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ankarcupen U15
Brynäs IF u13 endagscup
AB Karl Hedin Cup (Pojkar födda 2009, U15)
Ankarcupen Brynäs IF
Brynäs IF höstcup
Brynäs IF CUP
Ankarcupen INSTÄLLD
Temp
ANKARCUPEN U15 (INSTÄLLD P.G.A COVID-19)
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs IF Sammandrag U-14
ANKARCUPEN
Jakob Silfverberg Cup U10
Trettondagscupen
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jacob Silfverberg Cup
PUCKEN I KASSEN CUP BRYNÄS IF U14
Ankarcupen
Trettondagscupen
Brynäs IF mellandagscup U14
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs höstcup
Jakob Silfverberg Cup
Ankarcupen U15
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP LÄTT/MEDEL
Ankarcupen U15 2017
SISTA CHANSEN! Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP
Brända Bocken Cup
Ankarcupen
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Pucken i Kassen Cup
Ankarcupen
Ankarcupen U15 (-99) 2014
Ankarcupen
Ankarcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Спонсор
Se Ankarcupen via WEB-TV Lördag och söndag (matcher i Läkerol A-hall)
TRÅNGSUND
TRÅNGSUND
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=1506&id=17162&lc=ru
Домашняя страница
Игры
Статистика
Относится к возрастной группе
1
Принадлежность к подгруппе
|
A
Цвета команды
Домашняя команда
Blå
Команда гостей
Röd
Placing
5
Члены команд
Вратари
#
Имя (название)
G
A
P
1
Victor Öjdal
0
0
0
30
Julius Armalis
0
0
0
Защитник
#
Имя (название)
G
A
P
3
Sebastian Johansson
0
1
1
12
Calle Andersson
0
0
0
18
Andreas Klint
1
0
1
20
Theo Bergström
1
0
1
23
Alexander Andersson
3
3
6
29
Max Janzén
0
1
1
Нападающий
#
Имя (название)
G
A
P
6
David Karpelin
1
0
1
7
Jesper Bratt
4
1
5
9
Pontus Jigemark
1
2
3
10
Fredrik Karlström
1
2
3
13
Oscar Sinnby
0
0
0
14
Martin Liljekvist
1
5
6
16
Pontus Stjärnfeldt
0
0
0
17
Joacim Alp
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Имя (название)
G
A
P
Kent Karlström
Главный тренер
0
0
0
Conny Bratt
Помощник главного тренера
0
0
0
Arne Liljekvist
Руководитель команды
0
0
0
Patrik Jigemark
Менеджер по инвентарю
0
0
0
Rickard Öjdal
Менеджер по инвентарю
0
0
0
Игры
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
24.02.2012
1
1
A
14:00
LÄK
Omgång
1
tmp
BRYNÄS IF
TRÅNGSUND
BRYNÄS IF vs TRÅNGSUND
7
-
1
5
1
A
18:00
LÄKB
Omgång
5
tmp
TRÅNGSUND
TICINO
TRÅNGSUND vs TICINO
1
-
2
25.02.2012
9
1
A
10:00
LÄKB
Omgång
9
tmp
TRÅNGSUND
LINKÖPING
TRÅNGSUND vs LINKÖPING
1
-
4
16
Kvart
1
18:15
LÄKB
Omgång
16
tmp
SDE HOCKEY
TRÅNGSUND
SDE HOCKEY vs TRÅNGSUND
5
-
0
26.02.2012
18
Placeringsmatch
1
08:30
LÄK
Omgång
18
tmp
TICINO
TRÅNGSUND
TICINO vs TRÅNGSUND
0
-
4
21
placeringsmatch 5:e
1
11:30
LÄK
Omgång
21
tmp
NYKÖPING HOCKEY
TRÅNGSUND
NYKÖPING HOCKEY vs TRÅNGSUND
1
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Se Ankarcupen via WEB-TV Lördag och söndag (matcher i Läkerol A-hall)
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad