Cuponline använder cookies
Läs mer
Rivexperten cup
Tegs Sportklubb
,
Ishockey
Umeå
Umeå
Ishockey
22 sep 2012
U11
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Classe Cup U11
TSK U14 CUP
Handelsbanken-Cup
Upab Cup 2021
Porsche Cup
Lexus Cup
Upab Cup 2020
SportlovsCupen 2020
Gregers Memorial
Januaricupen
Classe Cup
Tegscupen 2019
International Friendship Tournament 2019
Upab cup 2019
Gregers-Cup
Februaricupen 2019
Tegscupen 2018
International Friendship Tournament Umeå 2018
Februaricupen
Umeå Energi Winter Classic 2018
Classe Cup 2018
Tegscupen
Tegscupen 2016
VPA Hockey Games 2016
Tegscupen 2015
Tegscupen
20:e dag Knut cupen
Classes Cup
Sweden Cup 2014
T3 cup (Tidigare Tegscupen)
T3-cup
Rivexperten cup
Tegscupen
Goodtech Hockeygames
Team Sportia Reebok Hockey Games
STENA Cup/Tegscupen 2008
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
TEG Vit
TEG Vit
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=2113&id=22800&lc=sv
Hemsida
Matcher
Statistik
Tillhör klass
U11
Tillhör grupp
|
B
Tröjfärger
Hemmalag
Vit
Bortalag
Röd
Lagdeltagare
Målvakter
#
Namn
M
A
P
1
Isak Posch
0
0
0
Spelare
#
Namn
M
A
P
2
Evin Wahlberg
2
0
2
3
Adam Sandström
2
1
3
4
Gustav Magnusson
4
3
7
5
Arvidh Wennebro
0
0
0
6
Filip Wiberg
2
2
4
7
Olov Hedlund
3
2
5
8
Henric Arvidsson
0
1
1
9
August Sandsjö
0
0
0
10
Lukas Vestermark
0
0
0
11
Lukas Lindgren
0
0
0
12
Rocky Persson
4
1
5
13
Olle Nord Ljunggren
3
2
5
14
Adam Aavik
0
0
0
15
Axel Larsson
0
0
0
16
Simon Paadar
0
0
0
17
Elias Berg
0
0
0
18
William Knutsson
0
0
0
Ledare
#
Namn
M
A
P
Patrik Ljunggren
Huvudtränare
0
0
0
Erik Lindström
Ass. tränare
0
0
0
Rune Pettersson
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Tommy Larsson
Ass. tränare
0
0
0
Matcher
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
2012-09-22
2
U11
B
08:00
Hall 2
Rnd
1
tmp
TEG Vit
BJÖRKLÖVEN Gul
TEG Vit vs BJÖRKLÖVEN Gul
5
-
1
6
U11
B
10:20
Hall 2
Rnd
2
tmp
TEG Vit
KB 65
TEG Vit vs KB 65
1
-
10
10
U11
B
13:00
Hall 2
Rnd
3
tmp
SAIK Svart
TEG Vit
SAIK Svart vs TEG Vit
9
-
2
16
U11
16:30
Hall 2
Rnd
4
tmp
TEG Vit
BJÖRKLÖVEN Grön
TEG Vit vs BJÖRKLÖVEN Grön
6
-
3
20
U11
18:50
Hall 2
Rnd
6
tmp
TEG Röd
TEG Vit
TEG Röd vs TEG Vit
4
-
6
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad