Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Nicklas Bäckström Cup U10
Valbo HC
,
Hokejs
NickBack Arena Valbo
NickBack Arena Valbo
Hokejs
1 okt 2017
U 10
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Nicklas Bäckström Cup U12 2024
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström cup U10
Nicklas Bäckström cup U11
Nicklas Bäckström cup U12
Nicklas Bäckström cup U13
Nicklas Bäckström cup U14
Nicklas Bäckström cup U16
Nicklas Bäckström cup U15
Niklas Bäckström cup U13
Niklas Bäckström cup U10
Niklas Bäckström cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Niklas Bäckström Cup U14
Niklas Bäckström cup U16
Niklas Bäckström cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Eling Bygg Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-10
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-11
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-12
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-13
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-14
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-15
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-16
Sjödin Cup 2015 för U-10 (-06)
Sjödin Cup 2015 för U-11 (-05)
Sjödin Cup 2015 för U-12 (-04)
Sjödin Cup 2015 för U-13 (-03)
Sjödin Cup 2015 för U-14 (-02)
Sjödin Cup 2015 för U-15 (-01)
Sjödin Cup 2015 för U-16 (-00)
Intersport Cup
Intersport Cup
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-10 (-05)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-11 (-04)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-12 (-03)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-13 (-02)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-14 (-01)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-15 (-00)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-16 (-99)
Tommy Sjödin Cup
Tommy Sjödin Cup U-10 (-04)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-03)
Tommy Sjödin Cup U-12 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-13 (-01)
Tommy Sjödin Cup U-14 (-00)
Tommy Sjödin Cup U-15 (-99)
Tommy Sjödin Cup U-16 (-98)
Tommy Sjödin Cup U-10 (-03)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-12 (-01)
Tommy Sjödin Cup U-15 (-98)
Tommy Sjödin Cup U-14 (-99)
Tommy Sjödin Cup U-13 (-00)
Tommy Sjödin Cup U-16 (-97)
Tommy Sjödin Cup J-18 (-95)
Tommy Sjödin Cup U-14
Tommy Sjödin Cup U-10
Tommy Sjödin Cup U-11
Tommy Sjödin Cup U-12
Tommy Sjödin Cup U-13
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Hille/Åbyggeby
Hille/Åbyggeby
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=23947&id=106907&lc=lv
Spēles
Piederība vecuma grupai
U10
Piederība apakšgrupai
|
A
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Svart
Viesu komanda
Placing
3
Komandas pārtsavis
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
0
Leo Sumenkovic
0
Hugo Frisk Ödgren
0
Ture Noren
0
Viggo Rajala- Fundell
0
Lucas Forsell
0
Vilmer Källström
0
Alfred Bergström
0
Sixsten Åström
0
Ville Hållen
0
Liam Hård
0
August Tyhr
0
Malte Nässlin
0
Herman Ressem
0
Olle Brage
0
Ville Lenströmer
13
Sebastin Mehrens
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Andreas Norlander
Galvenais treneris
Marcus Hård
Trenera palīgs
Esa Rajala
Trenera palīgs
Pierre Hållen
Aprīkojuma menedžeris
Christian Ödgren
Aprīkojuma menedžeris
Robert Sumenkovic
Komandas vadītājs
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
01.10.2017
1
U10
A
08:00
NickBack Arena
Omgång
1
tmp
Valbo HC
Hille/Åbyggeby
Valbo HC vs Hille/Åbyggeby
1
-
4
5
U10
A
12:40
NickBack Arena
Omgång
3
tmp
Hille/Åbyggeby
Nälden IF
Hille/Åbyggeby vs Nälden IF
3
-
2
SO
7
1:a A - 2:a B
U10
15:00
NickBack Arena
Omgång
0
tmp
Hille/Åbyggeby
Strömsbro HC
Hille/Åbyggeby vs Strömsbro HC
3
-
11
10
Brons
U10
19:00
NickBack Arena
Omgång
0
tmp
Hille/Åbyggeby
Nälden IF
Hille/Åbyggeby vs Nälden IF
4
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad