Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
André Burakovsky U11-Cup
Limhamn Hockey
,
Jääkiekko
Limhamn/Malmö
Limhamn/Malmö
Jääkiekko
17 mars 2018
U 11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
FOGMA CUP
A-fog Cup U11
Limhamns September-Cup Team13/U12
Fogma U14 cup 2024
Limhamns Januari Cup
Bröderna Andersson Cup D2/U9
B1
1 dags cup Limhamn hockey tjej
JL
Jakob Lilja Cup
Bröderna Andersson Blå
Bröderna Andersson Röd
Gustav Nyquist Röd (U13)
Gustav Nyquist Blå (U13)
Jacob Liljas Cup
Bröderna Andersson Blå
Bröderna Andersson Röd
Limhamn Hockey U10 cup
Bröderna Andersson Cup
Bröderna Anderssons cup C1
Gustav Nyquist cup
Jakob Lilja Cup D1 -10
Öhman Cup
André Burakovsky Cup
Limhamn juniorcup 2019
Alfa Laval Cup
Fogma Cup - U9 och U8
All-Media Öresund Cup
Limhamn J18 cup 2018
Gustav Nyquist Cup 2018
André Burakovsky U11-Cup
Limhamn Hockey Cup U10
Bröderna Andersson
Öhman U9 Cup
Öhman Cup
Gustav Nyquist Cup
Jakob Lilja U10 cup
Bröderna Andersson U13 cup
André Burakovsky U11 cup
Sebastian Idoffs U8 cup
x
Öhman U9 cup
Jakob Lilja U10 Cup
Bröderna Andersson U14 cup
André Burakovsky U11 cup
Roger Öhman Cup U9
Vårcupen 2015
Gustav Nyquist U10 Cup
Skånska Dagbladets International New Year J18 CUP
Tedkomp U9 Cup
NILFISK CUP - U13 CUP
J18 Internationell Säsongsstartscup
Idrottsbudet.se U14 Cupen
Snö & Sjö Cup
Roger Öhman Cup U9
Vårcupen 2014
Tedkomp Cup U9
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kållered sportklubb
Kållered sportklubb
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=25367&id=113408
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
U11
Kuuluu ryhmään
|
Burakovsky grupp
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Blå
Vierasjoukkue
Vit
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
15
Elias Bäckman
0
0
0
19
Valdemar Gustafsson
0
0
0
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Edwin Aronsson
0
1
1
2
Albin Lundin
0
0
0
3
Rebecca Durell
0
0
0
5
Alexander Dawson
0
0
0
5
Lucas Kesselbring
0
0
0
6
Jonathan Heideman
0
0
0
7
Liam Espenholt
1
1
2
8
Nellie Svensson
0
0
0
9
Elliot Sjöström
1
0
1
10
Ben Magnusson
3
0
3
11
Teo Malm
0
0
0
13
Theo Bengtsson
0
0
0
14
Oskar Lundh
1
0
1
17
Måns Lindström
1
0
1
18
Carolina Thomson
0
0
0
20
Alexander Bajic
0
0
0
44
Hugo Flink
0
1
1
55
Saga Josefsson
0
0
0
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Rikard Karlsson
Päävalmentaja
0
0
0
Emil Bengtsson
Apuvalmentaja
0
0
0
Pekka Hellström
Apuvalmentaja
0
0
0
Ronnie Malm
Apuvalmentaja
0
0
0
Ola Bäckman
Apuvalmentaja
0
0
0
Patrik Sjöström
Apuvalmentaja
0
0
0
Christian Dawson
Joukkueenjohtaja
0
0
0
Otteluita
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
17.3.2018
3
U11
Burakovsky grupp
09:10
Kierros
0
tmp
Rydaholms Sk
Kållered sportklubb
Rydaholms Sk vs Kållered sportklubb
9
-
2
6
U11
Burakovsky grupp
10:50
Kierros
0
tmp
Kållered sportklubb
Diö GoIF HK
Kållered sportklubb vs Diö GoIF HK
1
-
2
8
U11
Burakovsky grupp
12:05
Kierros
0
tmp
Kjøbenhavns skøjteløberforening
Kållered sportklubb
Kjøbenhavns skøjteløberforening vs Kållered sportklubb
3
-
0
10
U11
Burakovsky grupp
13:35
Kierros
0
tmp
Kållered sportklubb
Limhamn hockeyklubb
Kållered sportklubb vs Limhamn hockeyklubb
4
-
1
13
U11
Burakovsky grupp
15:45
Kierros
0
tmp
Kållered sportklubb
Rödovre ishockey
Kållered sportklubb vs Rödovre ishockey
0
-
6
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad