Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Turbo Icehockey Challenge
Almtuna IS team 08
,
Jääkiekko
Gränby/Uppsala
Gränby/Uppsala
Jääkiekko
9 - 11 mar 2018
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Almtuna Vårcup U14
Almtuna Nyårscup
Vallgårda Entreprenads Julcup
Turbo Icehockey Challenge
Turbo Icehockey Challenge
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Strömsbro HC
Strömsbro HC
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=25453&id=106031&lc=fi
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
U10
Kuuluu ryhmään
|
Grupp B
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Orange
Vierasjoukkue
Orange
Placing
4
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
1
Eskil Lindvall
0
0
0
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
2
Albin Augustsson
0
0
0
3
Casper Myrcell
0
0
0
4
Felix Westerlund
0
0
0
5
Edvin Myrman
0
0
0
6
Isabell Rosén
0
0
0
8
Ture Åkesson
0
0
0
9
Simon Löjdström Granzell
0
0
0
10
Theodor Westland
0
0
0
11
Thed Jobs
0
0
0
14
Melvin Lundström
0
0
0
15
Lucas Rosander
0
0
0
16
Isak Rosengren
0
0
0
17
Mattias Kläringe
0
0
0
19
Abbe Söderström
0
0
0
20
Gustav Pettersson
0
0
0
21
Hugo Berglund
0
0
0
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Mats Westerlund
Päävalmentaja
0
0
0
David Rosén
Apuvalmentaja
0
0
0
Andreas Jobs
Apuvalmentaja
0
0
0
Jonas Erdefelt
Apuvalmentaja
0
0
0
Maria Lundström
Joukkueenjohtaja
0
0
0
Kenneth Lind
Huoltaja
0
0
0
Otteluita
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
10.3.2018
2
U10
Grupp B
09:10
B-hall
Kārta
1
tmp
Strömsbro HC
Sätra/Hagaström Röd
Strömsbro HC vs Sätra/Hagaström Röd
4
-
2
12
U10
Grupp B
13:00
A-hall
Kārta
3
tmp
Hille/Åbyggeby
Strömsbro HC
Hille/Åbyggeby vs Strömsbro HC
4
-
0
11.3.2018
21
U10
Grupp B
08:30
B-hall
Kārta
4
tmp
Bålsta HC Tigers
Strömsbro HC
Bålsta HC Tigers vs Strömsbro HC
3
-
1
25
U10
Grupp B
09:50
C-hall
Kārta
5
tmp
Strömsbro HC
ÅkerSträngnäs 2
Strömsbro HC vs ÅkerSträngnäs 2
1
-
1
31
C-Semifinal 2
U10
12:40
C-hall
Kārta
6
tmp
Almtuna Vit
Strömsbro HC
Almtuna Vit vs Strömsbro HC
5
-
1
35
C-Slutspel 3:e plats
U10
15:00
C-hall
Kārta
8
tmp
Linköping HC Vit
Strömsbro HC
Linköping HC Vit vs Strömsbro HC
5
-
2
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad