Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Team8 Communication Cup
Värmdö HC
,
Хоккей
Gustavsberg
Gustavsberg
Хоккей
7 apr 2018
U 10
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Värmdö Hockey team-05 cup
Värmdö HC U14 cup 2020
Villa Elfvik Strand Cup
Flickor C vårcup
Värmdö HC Vårcup
Hockeyskoj SmALLstars
Värmdö Trophy
Winnerheads Hockey Cup U15
Värmdö Påsk Cup U13
Dana Cup
Dana Cup
Värmdö HC Cup 2019
Hockeyskoj - Christmas Cup
Gurrapucken
Vårcup på Värmdö
Winnerheads Hockey Cup - AA+/AAA
Förvaltingsservice AB cup - Värmdö hockey team 05
AQUADRIVE Flickor A cup 2018
Team8 Communication Cup
Hagsätra Vent och Bygg flickor B cup
Hagsätra Vent och Bygg AB flickor AZ cup
Hockeyskoj för smALLstars
CAMP44 - Game Camp
Margo cup
Värmdö HC Påskcup
Värmdö Flickor B Vårcup
Värmdö Flickor A Vårcup
VHC 07s vårcup 2017
Värmdö Hockey Trophy 2017 lätt
pb M. AAA Challenge 2016
Margo cup
Värmdö Hockey Trophy 2016
Värmdö HC Team 06´s PÅSKCUP
Värmdö HC Flickor Vårcup 2016
Margo cup
pb M. AAA Challenge
Värmdö Hockey Trophy
Coop Forum Cup
Värmdö HC Team 06's Påskcup
Värmdö Hockeys PÅSKCUP
Bovida Cup 2014
Margo Cup 2014
Värmdö Hockeys smALL STAR CUP
pbM Challenge 2013
Kanal 5 Cup
Värmdö Sommar Cup
Dick Tärnström Cup
Margo Cup
Bovida Cup 2013
VÄRMDÖ HOCKEY SMALL STARS CUP 2013
pbM Challenge 2013
PbM Challenge 2012
Margo Cup
Bovida Cup
Thunells Minne
NVR Cup
pbM AAA U13 Challenge
Milwaukee cupen
DIPART Cup
Skärgårdscupen
pbM Challenge U12 2010
Hemmesta Bygg Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Boo Hockey
Boo Hockey
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=25900&id=115067&lc=ru
Игры
Статистика
Относится к возрастной группе
Klass U10
Принадлежность к подгруппе
|
Grupp Bilia
Цвета команды
Домашняя команда
Grön
Команда гостей
Vit
Placing
1
Члены команд
Игрок
#
Имя (название)
G
A
P
54
Leon Andersson
0
0
0
55
Auke Brands
0
0
0
57
Vincent Hilding
0
0
0
58
Vilmer Smedmark
0
0
0
59
Theo Östman
0
0
0
63
Love Lalinder
0
0
0
65
Johan Nilsson
0
0
0
67
Hugo Mikaelsson
0
0
0
69
Erik Lindroth
0
0
0
70
Erik Lanestrand
0
0
0
71
Erik Lindefors
0
0
0
72
Elias Lindgren
0
0
0
74
Dante Islercelik
0
0
0
75
Leo Lundberg
0
0
0
76
Charlie Rydstedt
0
0
0
77
Victor Hedberg
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Имя (название)
G
A
P
Mattias Mikaelsson
Главный тренер
0
0
0
Daniel Andersson
Помощник главного тренера
0
0
0
Magnus Nilsson
Менеджер по инвентарю
0
0
0
Игры
#
Время
Арена
Домашняя команда
Команда гостей
Результат
07.04.2018
1
Klass U10
Grupp Bilia
08:00
Этап
1
tmp
Boo Hockey
Haninge Anchors 1
Boo Hockey vs Haninge Anchors 1
9
-
1
4
Klass U10
Grupp Bilia
10:15
Этап
2
tmp
Boo Hockey
Brinkens IF
Boo Hockey vs Brinkens IF
3
-
2
10
Klass U10
Grupp Bilia
15:10
Этап
3
tmp
Huddinge IK Hockey
Boo Hockey
Huddinge IK Hockey vs Boo Hockey
1
-
1
15
Klass U10
19:30
Этап
4
tmp
Saltsjöbadens IF
Boo Hockey
Saltsjöbadens IF vs Boo Hockey
3
-
7
Игра в процессе
Игра не началась
Игра окончена
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad