Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Allstar Cup 2018
Sunderby SK
,
Jääkiekko
Luleå
Luleå
Jääkiekko
16 - 18 mar 2018
U 11 / Pojkar och flickor födda 2007 eller senare
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
JIAB Sunderby Cup U14
Stora Sundis Cup 2024
JIAB Cup 2023, U13 Sunderby SK
JIAB Cup
JIAB CUP U13
Sunderbycupen
ICA Maxi Cup
Lundbäcks Cup (SunderbyCupen)
Jiab Cup
JIAB cup U15 Sunderby 2021
Laitis-cup
Stora Sundis Cup 2020
Jiab cup U11
Carl Mattsson Cup
Stora Sundis Cup
JIAB CUP 2019
PWC Cupen
Slutspel U13 - Norrbotten
Nordchark Cup 2018
Allstar Cup 2018
Laitis Cup U13
Mini Sundis Cup
Lilla Sundis Greencare Cup 2017
JIAB Cup
Nordchark Cup
PWC cupen 2017
Allstar Cup
Laitis Cup
Sunderby SK Värdefullt Trophy
Lulebo Lilla Sundis Cup 2016
Kustserien - Nyhlén-Hugosson Trophy
PwC cupen 2016
Sunderbycupen 2016
LAITIS CUP 2015
Lulebo Lilla Sundis Cup
Sunderbycupen
U14 DM SLUTSPEL
Laitis Cup 2014
Lulebo Lilla Sundis Cup 2014
Laitis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup 2013
Sundis hockeycup 2013
Slutspel C1 Norrbotten
LAITIS cupen
Lulebo Lilla Sundis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup
Testcup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sunderby SK
Sunderby SK
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=27109&id=115376&lc=fi
Otteluita
Kuuluu luokkaan
U11
Kuuluu ryhmään
|
Grupp 1
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Blå
Vierasjoukkue
Vit
Placing
5
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
1
Ture Andersson
34
Viking Rosengren Wistrand
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
2
Arvid Dyrander
3
Albin Ajanki
4
Viggo Skogfält
5
Ludvig Berglund
7
Axel Norberg
8
Emil Sundén
9
Tim Wiström
10
Alex Lindgren
11
Egon Isaksson
12
Noel Andefors
13
Elliot Hollberg
14
Joel Isaksson
15
Alvin Svedjetun
16
Oliver Eriksson
18
Wille Höglund
19
Eddi Jatko
20
Ernst Larsson Örnkloo
21
Ludwig Skårman
23
Jesper Elgcrona
24
Filip Ranneberg
25
Theo Ahlqvist
26
Isak Hellström
27
Patrik Rojrung
28
Alexander Larsson
29
Elian Alldén
30
Elsa Lindberg
31
Liam Sandstén
32
Neo Sundström
33
Belmin Lagumdzic
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Johan Isaksson
Päävalmentaja
Magnus Ranneberg
Päävalmentaja
Daniel Ahlqvist
Apuvalmentaja
Marcus Skårman
Apuvalmentaja
Johan Alldén
Joukkueenjohtaja
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
16.3.2018
2
U11
Grupp 1
17:20
Sundis
Omgång
0
tmp
Sunderby SK
Kalix HC
Sunderby SK vs Kalix HC
1
-
0
17.3.2018
6
U11
Grupp 1
08:50
Sundis
Omgång
0
tmp
Sunderby SK
Järved IF
Sunderby SK vs Järved IF
0
-
6
11
U11
Grupp 1
13:30
Sundis
Omgång
0
tmp
Malmberget AIF
Sunderby SK
Malmberget AIF vs Sunderby SK
3
-
2
14
Kvartsfinal
U11
16:30
Sundis
Omgång
0
tmp
Luleå Hockey
Sunderby SK
Luleå Hockey vs Sunderby SK
7
-
4
18.3.2018
18
B-semifinal
U11
09:10
Sundis
Omgång
0
tmp
Sunderby SK
Kalix HC
Sunderby SK vs Kalix HC
3
-
1
21
B-Final/match om 5:e plats
U11
12:40
Sundis
Omgång
0
tmp
Boden HF
Sunderby SK
Boden HF vs Sunderby SK
3
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad