Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2018
Piteå Hockey Ungdom
,
Hokejs
Piteå
Piteå
Hokejs
8 - 9 dec 2018
U 12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Sparbanken Nord Cup 2024
Mikael Renberg Cup
Tromb cup
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Intersport Cup
Sparbanken Nord cup 2023
Skoogs cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Sparbanken Nord Cup 2022
Sportringen Cup
Skoogs Cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Öjeby Glas & Aluminium cup 2021
U14 DM
Sportringen Cup
Skoogs cup 2021
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen
Tromb Cup
Mikael Renberg cup
Sparbanken Nord
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2019
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2018
Skoogs Cup 2018
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2017
Sparbanken Nord Cup 2017
Sportringen Cup U15 2017
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2017
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2016
Sparbankscupen 2016
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup 2016
Skoogs Cup U13
Öjebyns Glas & Aluminium
Sparbankscupen 2015
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2014
Sparbanken Nord Cup 2014
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup U13
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2013
BackCity Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2012
BackCity Cup 2012
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2012
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2011 - Sparbanken Nord
BackCity Cup
Skoogs Cup 2011
Back City Cup
Skoogs Cupen 2010
PHC Cup 2009
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
Öjebyns Glas & Aluminium
Kågedalens AIF
Kågedalens AIF
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=28885&id=122570&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U 12
Piederība apakšgrupai
|
Grupp 1
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Gul
Viesu komanda
Placing
2
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Theo Christoffersson
0
0
0
31
Leo Eliasson
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
54
Elmer Grenholm
0
0
0
55
Hugo Forssén
0
0
0
56
Eddie Söderström
0
0
0
57
Edvin Bjuhr
0
0
0
59
Castor Marklund
0
0
0
60
Tyra Håkansson
0
0
0
61
Knut Bystedt
0
0
0
62
Anton Enmark
0
0
0
63
William Lidström
0
0
0
64
Rigel Marklund
0
0
0
65
Erik Mikaelsson
0
0
0
66
Elliot Ölund
0
0
0
67
Filip Lundberg
0
0
0
68
Emil Holmbom
0
0
0
69
Walter Westerlund
0
0
0
70
Victor Södergren
0
0
0
72
Hjalmar Nord
0
0
0
73
Enzo Forslund
0
0
0
75
Isak Enmark
0
0
0
76
Oskar Sundelin
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Jonas Grenholm
Galvenais treneris
0
0
0
Jens Forslund
Galvenais treneris
0
0
0
Björn Nord
Komandas vadītājs
0
0
0
Johan Mikaelsson
Vadītājs
0
0
0
Linda Forssén
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
08.12.2018
2
U 12
Grupp 1
09:10
Omgång
1
tmp
Haparanda Tornio
Kågedalens AIF
Haparanda Tornio vs Kågedalens AIF
1
-
2
8
U 12
Grupp 1
16:10
Omgång
2
tmp
Kiruna IF ungdom
Kågedalens AIF
Kiruna IF ungdom vs Kågedalens AIF
4
-
6
12
U 12
Grupp 1
20:50
Omgång
3
tmp
Kågedalens AIF
Björklöven vit
Kågedalens AIF vs Björklöven vit
3
-
2
09.12.2018
15
Semi-A
U 12
10:30
Omgång
4
tmp
Kågedalens AIF
Malmberget AIF
Kågedalens AIF vs Malmberget AIF
5
-
4
20
A-Final
U 12
16:20
Omgång
5
tmp
Kågedalens AIF
Sunderby SK Hockey
Kågedalens AIF vs Sunderby SK Hockey
2
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Öjebyns Glas & Aluminium
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad