Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
PUCKEN I KASSEN CUP BRYNÄS IF U14
Brynäs IF
,
Hokejs
GÄVLE
GÄVLE
Hokejs
29 - 31 mar 2019
U14
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ankarcupen U15
Brynäs IF u13 endagscup
AB Karl Hedin Cup (Pojkar födda 2009, U15)
Ankarcupen Brynäs IF
Brynäs IF höstcup
Brynäs IF CUP
Ankarcupen INSTÄLLD
Temp
ANKARCUPEN U15 (INSTÄLLD P.G.A COVID-19)
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs IF Sammandrag U-14
ANKARCUPEN
Jakob Silfverberg Cup U10
Trettondagscupen
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jacob Silfverberg Cup
PUCKEN I KASSEN CUP BRYNÄS IF U14
Ankarcupen
Trettondagscupen
Brynäs IF mellandagscup U14
Jacob Silfverberg Cup
Brynäs höstcup
Jakob Silfverberg Cup
Ankarcupen U15
Jacob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP LÄTT/MEDEL
Ankarcupen U15 2017
SISTA CHANSEN! Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
JAKOB SILFVERBERG CUP
Brända Bocken Cup
Ankarcupen
Jakob Silfverberg Cup
Jakob Silfverberg Cup
Pucken i Kassen Cup
Ankarcupen
Ankarcupen U15 (-99) 2014
Ankarcupen
Ankarcupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
IFK Österåker
IFK Österåker
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=31049&id=127867&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U14
Piederība apakšgrupai
|
Grupp B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
11
Linus Flinge
0
0
0
30
Albin Flatow
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
William Andersson
0
0
0
4
Colin Madison
1
1
2
8
Jordan Durkee
4
1
5
12
Leo Franzén
0
0
0
14
Julia Cansund-Lundin
0
0
0
16
Lucas Martin
1
0
1
18
Jesper Olofsson
0
2
2
19
Balint Hajas
0
1
1
20
Maximilian Melin
0
0
0
21
Maya Zotterman
1
0
1
22
Mattias Lyckheim
0
1
1
23
Movitz Holgersson
0
0
0
25
Viggo Larsson
1
0
1
26
Simon Carlsson
1
2
3
28
Oliver Nelson
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Andreas Franzén
Galvenais treneris
0
0
0
Warren Madison
Trenera palīgs
0
0
0
Thomas Olofsson
Komandas vadītājs
0
0
0
Gustav Melin
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
29.03.2019
2
U14
Grupp B
14:00
SKUTSKÄR
Kierros
1
tmp
IFK Österåker
Ekerö/Skå IK
IFK Österåker vs Ekerö/Skå IK
2
-
7
10
U14
Grupp B
18:40
SKUTSKÄR
Kierros
2
tmp
Mora IK
IFK Österåker
Mora IK vs IFK Österåker
8
-
1
30.03.2019
18
U14
Grupp B
12:30
SKUTSKÄR
Kierros
3
tmp
IFK Österåker
Borlänge HF
IFK Österåker vs Borlänge HF
0
-
2
24
U14
Grupp B
16:00
SKUTSKÄR
Kierros
4
tmp
IFK Österåker
SK Iron
IFK Österåker vs SK Iron
0
-
3
30
U14
Grupp B
19:30
SKUTSKÄR
Kierros
5
tmp
Södertälje SK
IFK Österåker
Södertälje SK vs IFK Österåker
4
-
1
31.03.2019
34
Kvartsfinal 2 B-slutspel
U14
09:50
SKUTSKÄR
Kierros
6
tmp
Bålsta HC
IFK Österåker
Bålsta HC vs IFK Österåker
5
-
2
40
Placeringsmatch 11-12
U14
14:10
SKUTSKÄR
Kierros
0
tmp
Avesta BK
IFK Österåker
Avesta BK vs IFK Österåker
6
-
3
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad