Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Flickcupen 2020
Örebro Hockey Ungdom
,
Hokejs
Trängens IP, Örebro
Trängens IP, Örebro
Hokejs
27 - 28 mar 2020
Flickor A & Flickor B
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
BIK Karlskoga
BIK Karlskoga
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=33711&id=135822&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
Flickor A
Piederība apakšgrupai
|
Grupp 2
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Blå
Viesu komanda
Vit
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
15
Nellie Fermby
0
0
0
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
4
Wilma Linder
0
0
0
7
Filippa Sandkvist
0
0
0
8
Vera Saxin
0
0
0
10
Malva Lindgren
0
0
0
11
Ida Axelsson
0
0
0
12
Sofie Näslund
0
0
0
16
Hilma Norgren
0
0
0
17
Viktoria Höjman
0
0
0
18
Selma Karlsson
0
0
0
24
Ella Möllberg
0
0
0
44
Lovisa Petruska
0
0
0
46
Davina Slepicka
0
0
0
47
Tuva Adamsson
0
0
0
48
Thea Sundberg
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Jonny Fermby
Komandas vadītājs
0
0
0
Jimmy Axelsson
Trenera palīgs
0
0
0
Lars Persson
Galvenais treneris
0
0
0
Spēles
#
Время
Арена
Домашняя команда
Команда гостей
Результат
27.03.2020
2
Flickor A
Grupp 2
17:00
Этап
1
tmp
BIK Karlskoga
Södertälje SK
BIK Karlskoga vs Södertälje SK
0
-
0
5
Flickor A
Grupp 2
19:00
Этап
2
tmp
BIK Karlskoga
Hanhals Kings
BIK Karlskoga vs Hanhals Kings
0
-
0
28.03.2020
10
Flickor A
Grupp 2
09:00
Этап
3
tmp
Hedesunda IF
BIK Karlskoga
Hedesunda IF vs BIK Karlskoga
0
-
0
Игра в процессе
Игра не началась
Игра окончена
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad