11/9/2019
|
3
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
10:55
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
|
Kellon Lyönti F1
|
Tyrnävän Palloseura valkoinen
|
Kellon Lyönti F1
vs
Tyrnävän Palloseura valkoinen
4
-
2
|
|
6
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
12:40
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
|
Limingan Niittomiehet 10-11
|
Kellon Lyönti F1
|
Limingan Niittomiehet 10-11
vs
Kellon Lyönti F1
1
-
4
|
|
8
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
13:50
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
|
Kellon Lyönti F1
|
Merikoski SBT F navajot
|
Kellon Lyönti F1
vs
Merikoski SBT F navajot
5
-
2
|
|
12/7/2019
|
27
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
17:25
|
O-salo
Omgång
1
tmp
|
Oulun Floorball Club 10 vihreä
|
Kellon Lyönti F1
|
Oulun Floorball Club 10 vihreä
vs
Kellon Lyönti F1
3
-
2
|
|
30
|
F10-11
Alkusarja lohko A
|
19:10
|
O-salo
Omgång
1
tmp
|
Kellon Lyönti F1
|
Oulun Floorball Club 10 musta
|
Kellon Lyönti F1
vs
Oulun Floorball Club 10 musta
4
-
3
|
|
1/12/2020
|
2
|
F10-11
Jatkosarja A
|
10:30
|
Hiukkavaara
Omgång
2
tmp
|
Oulun Floorball Club 10 vihreä
|
Kellon Lyönti F1
|
Oulun Floorball Club 10 vihreä
vs
Kellon Lyönti F1
4
-
1
|
|
7
|
F10-11
Jatkosarja A
|
13:00
|
Hiukkavaara
Omgång
2
tmp
|
Kellon Lyönti F1
|
Oulun Floorball Club 10 valkoinen
|
Kellon Lyönti F1
vs
Oulun Floorball Club 10 valkoinen
2
-
3
|
|
2/9/2020
|
23
|
F10-11
Jatkosarja A
|
11:00
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
2
tmp
|
Oulun Floorball Club 10 musta
|
Kellon Lyönti F1
|
Oulun Floorball Club 10 musta
vs
Kellon Lyönti F1
8
-
1
|
|
26
|
F10-11
Jatkosarja A
|
12:30
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
2
tmp
|
Kellon Lyönti F1
|
Oulun Luistin Seura 10 tiikerit
|
Kellon Lyönti F1
vs
Oulun Luistin Seura 10 tiikerit
5
-
3
|
|
30
|
F10-11
Jatkosarja A
|
14:30
|
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
2
tmp
|
Oulun Floorball Club 11 vihreä
|
Kellon Lyönti F1
|
Oulun Floorball Club 11 vihreä
vs
Kellon Lyönti F1
11
-
0
|
|
3/22/2020
|
0
Puolivälierä 4
|
F10-11
|
15:00
|
Hiukkavaara
Omgång
3
tmp
|
Oulun Floorball Club 10 musta
|
Kellon Lyönti F1
|
Oulun Floorball Club 10 musta
vs
Kellon Lyönti F1
0
-
0
|
|