Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Saltis Hockey Cup U12
Saltsjöbadens IF
,
Hokejs
Saltsjöbaden
Saltsjöbaden
Hokejs
26 mar 2022
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Saltis Cup U11
September Cupen
Salt Lake Rumble
Saltis Snipers Ladies Cup 2024
Salt Lake Rumble
SALTIS HOCKEY CUP U13
Saltis Cup U10
Saltis Ladies Cup
SALTIS HOCKEY CUP
Saltis Spring Cup
Saltis Hockeycup U11
Saltis Hockey Cup U12
Saltis Hockeycup
SIF Hockey Cup - U16
Saltis Hockey Cup U10
Saltsjöbaden Winter Games U12
Saltis Hockey Cup Team 09
TuSaBoSp Cup
Saltis Cup U10
Saltsjöbadens U11 cup
SIF Hockey U12 cup 2017
Fredells Cup
Crado-cupen
Saltis VårCup 2015/U11
Saltis Cup 2015
ICA Saltis Cup 2015
FREDELLS CUP 2015 U14
Saltis vårcup 2014
Fredellscupen 2014
Solsidan Hockey Cup 2014 U12
FREDELLS CUP 2014: U15
Saltis Höstcup -2013
ICA Saltis Cup
ICA Saltis Cup 2013 för 03
FREDELLS CUP 2013
FREDELLS CUP
ICA Saltis Cup för -03
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Trångund
Trångund
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=35846&id=150828&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U12
Piederība apakšgrupai
|
Grupp B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
BLÅ
Viesu komanda
VIT
Placing
1
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Joar Porath
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Melker Lindberg
6
Vincent Stenman
7
Tristan Norlin
9
Alexandros Tsioulis
10
Lukas Axelsson
11
Milo Kvarnefält
13
Loke Björk
14
Alex Jonsson
15
Oliver Hammerman
16
Helge Anund
18
Lukas Mossberg
19
Kalle Beijer
20
Elton Huselius
23
Jasper Friman
30
Nils Albertsson
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Peter Axelsson
Vadītājs
Conny Hillerberg
Vadītājs
Hans Huselius
Vadītājs
Stefan Stenman
Aprīkojuma menedžeris
Spēles
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
26.03.2022
2
U12
Grupp B
09:00
Kolo
2
tmp
Järna
Trångund
Järna vs Trångund
1
-
10
6
U12
Grupp B
13:00
Kolo
6
tmp
Trångund
Österåker
Trångund vs Österåker
10
-
1
8
U12
15:15
Kolo
8
tmp
Trångund
Mälarö
Trångund vs Mälarö
9
-
1
11
U12
18:15
Kolo
11
tmp
Saltsjöbaden
Trångund
Saltsjöbaden vs Trångund
2
-
4
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad