Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Lussecupen U10
Kils AIK IK
,
Hokejs
Kil
Kil
Hokejs
11 dec 2021
U10
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Ahlmarks cup
Wermlandscupen U11
U8 cupen
Lussecupen U10
Ahlmarks cup
Wermlandscupen U11
U10 cupen
U8 cupen
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
U8-cupen
Indoor Pond Hockey Tournament
Lussecupen U10
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
Indoor Pond Hockey Tournament
U8-cupen
Lussecupen
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
U8-cupen
Lussecupen U10
Indoor Pond Hockey Tournament
Wermlandscupen U11
Ahlmarks Cup U9
U8 cupen
Lussecupen U10
Ahlmarks Cup U9
Wermlandscupen U11
Lussecupen U10
Ahlmarks Cup U9 2016
Wermlandscupen U11 Klimatteknik Solsta AB
Lussecupen U10 2015
Ahlmarks cup U9 2015
Värmlandscupen U11 2015
Lussecupen U10 2014
Ahlmarks cup U10
Ahlmarks Cup U9
Ahlmarks Cup U10
Ahlmarks Cup 2012 U9
Ahlmarks Cup 2012 U8
Tigern Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sunne IK
Sunne IK
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36005&id=149038&lc=lv
Spēles
Piederība vecuma grupai
U10
Piederība apakšgrupai
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
blå
Viesu komanda
vit
Komandas pārtsavis
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Nils Högquist
3
Milia Olsson Lindh
4
Leon Passin
5
Oscar Spremberg
6
Leo Eklund
7
Stella Torp
8
Elliot Wahlfridsson
9
Jonas Robertsson
10
William Fingal
11
Erik Håkansson
12
Julius Martinsson
13
Theodor Frykestam
14
Vilmer Ranström
15
Axel Malmström
16
Theo Johansson
17
Alvin Hallesson
18
William Nilsson Jahr
19
Noah Rydberg
20
William Eriksson
21
Leonard Lindblad
22
Eddie Gustavsson
24
Oscar Svahn
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Daniel Frykestam
Galvenais treneris
Mikael Svahn
Galvenais treneris
Lasse Torp
Trenera palīgs
Johan Hallesson
Trenera palīgs
Marcel Spremberg
Aprīkojuma menedžeris
Jenny Andersson
Komandas vadītājs
Helena Frykestam
Vadītājs
Spēles
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
2021-12-11
3
U10
09:30
A1A2
Round
0
tmp
Sunne IK
Hammarö HC Vit
Sunne IK vs Hammarö HC Vit
8
U10
12:00
B1B2
Round
0
tmp
Sunne IK
Hammarö HC Röd
Sunne IK vs Hammarö HC Röd
12
U10
14:00
B1B2
Round
0
tmp
Färjestad BK Vit
Sunne IK
Färjestad BK Vit vs Sunne IK
16
U10
16:30
B1B2
Round
0
tmp
Sunne IK
KAIK Hockey
Sunne IK vs KAIK Hockey
Game in progress
Game not started
Game played
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad