Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Trekungacupen U-10
Kungälv Hockey
,
Hokejs
Kungälv
Kungälv
Hokejs
11 sep 2022
U10
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lilla Trekunga Cup U11
Lilla Trekungacupen
Trekungacupen U13
Trekungacupen
Lilla Trekunga Cup U10
Trekungacupen U12
Trekungacupen U11
Trekungacupen U-10
Trekunga Cupen
Trekunga cupen
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen 2019
Trekunga Septembercup U10
Lilla Trekungacupen U12 2018
Trekungacupen U13 2018
Trekunga Septembercup U-11
Trekunga Septembercup
Trekungacupen 2017
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U11
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U10
Trekunga J18 Juniorcup 2016
Lilla Trekunga Cup 2016
Trekunga Cup 2016
Lilla Trekunga Septembercup 2015
Trekunga Septembercup U-10
Lilla Trekunga Cup 2015
Trekungacupen 2015
Trekunga Septembercup U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Lilla Trekungacup 2014
Trekunga Cupen 2014
Trekunga September Cup 2013 U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Enervit Cup
Trekunga Cup
Trekungacupen 2012
West Coast Tournament
Kungälv minicup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Roedovre 1
Roedovre 1
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36291&id=153641&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U10
Piederība apakšgrupai
|
U10
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Lukas Lindkilde
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
7
Severin Grytsenko
8
William Leholk Astrup
10
Elliot Stelling Day
13
Harijs Kadisevskijs
20
Waldemar Hartmann Knudsen
23
William Bøtkjær-Bruun
25
Oscar Astruo Schmücker
27
August Magnusson
28
Leopold Rumle Blandebjerg
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Martin Bøtkjær-Bruun
Galvenais treneris
Rasmus Astrup
Trenera palīgs
Sarah Lindkilde
Komandas vadītājs
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad