Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Sportringen Cup
Piteå Hockey Ungdom
,
Hokejs
Piteå
Piteå
Hokejs
21 - 23 okt 2022
U15
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Sparbanken Nord Cup 2024
Mikael Renberg Cup
Tromb cup
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Intersport Cup
Sparbanken Nord cup 2023
Skoogs cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Sparbanken Nord Cup 2022
Sportringen Cup
Skoogs Cup
Mikael Renberg Cup
Tromb Cup
Öjeby Glas & Aluminium cup 2021
U14 DM
Sportringen Cup
Skoogs cup 2021
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen
Tromb Cup
Mikael Renberg cup
Sparbanken Nord
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2019
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2018
Skoogs Cup 2018
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2017
Sparbanken Nord Cup 2017
Sportringen Cup U15 2017
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2017
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2016
Sparbankscupen 2016
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup 2016
Skoogs Cup U13
Öjebyns Glas & Aluminium
Sparbankscupen 2015
Sportringen cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup 2014
Sparbanken Nord Cup 2014
Sportringen Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup U13
Öjeby Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2013
BackCity Cup
Mikael Renberg Cup
Skoogs cup
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2012
BackCity Cup 2012
Mikael Renberg Cup
Skoogs Cup 2012
Öjebyns Glas & Aluminium Cup
Sparbankscupen 2011 - Sparbanken Nord
BackCity Cup
Skoogs Cup 2011
Back City Cup
Skoogs Cupen 2010
PHC Cup 2009
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Örnsköldsvik SK/Modo
Örnsköldsvik SK/Modo
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36474&id=155366&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
U15
Piederība apakšgrupai
|
Grupp B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Placing
1
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Ricardo Bodin
0
0
0
30
Lennon Larsson
0
0
0
31
Toste Gimbergsson
0
0
0
35
Oscar Norberg
0
0
0
Aizsargs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
4
Liam Johansson
0
3
3
7
Gustav Jäger
0
0
0
9
Ludvig Bodén
2
2
4
11
Max Westberg
1
1
2
16
Mattias Nydahl
0
0
0
25
Albin Käck
2
1
3
Uzbrucējs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Albert Kronström
0
0
0
12
Neo Kristofersson
3
4
7
13
Jonas Hedlund
2
3
5
14
Oscar Eriksson
4
5
9
17
Leon Vestin
9
7
16
19
Vilmer Östman
5
2
7
20
Måns Löfdahl
3
3
6
23
Hugo Nordgren
6
3
9
24
Lucas Jäger
0
4
4
Spēlētājs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
0
a
0
0
0
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Jonas Eklund
Trenera palīgs
0
0
0
Rickard Johansson
Vadītājs
0
0
0
Patrik Eriksson
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Dick Johansson
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
21.10.2022
4
U15
Grupp B
19:30
LF Arena
Omgång
1
tmp
Örnsköldsvik SK/Modo
Tegs Sk
Örnsköldsvik SK/Modo vs Tegs Sk
5
-
1
22.10.2022
7
U15
Grupp B
10:00
LF Arena
Omgång
2
tmp
Piteå HC Vit
Örnsköldsvik SK/Modo
Piteå HC Vit vs Örnsköldsvik SK/Modo
4
-
11
12
U15
Grupp B
17:30
LF Arena
Omgång
3
tmp
Kalix HC
Örnsköldsvik SK/Modo
Kalix HC vs Örnsköldsvik SK/Modo
2
-
8
23.10.2022
16
A-semi
U15
09:30
LF Arena
Omgång
4
tmp
Örnsköldsvik SK/Modo
IF Björklöven
Örnsköldsvik SK/Modo vs IF Björklöven
10
-
1
20
Final
U15
15:30
LF Arena
Omgång
5
tmp
Tegs Sk
Örnsköldsvik SK/Modo
Tegs Sk vs Örnsköldsvik SK/Modo
1
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad