Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Klimpens Cup
Skellefteå AIK
,
Jääkiekko
Skellefteå Kraft Arena / Skellefteå
Skellefteå Kraft Arena / Skellefteå
Jääkiekko
7 - 9 okt 2022
U14
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Silvercupen 2024
Guldcupen U12
U14 Klimpens Cup
Silvercupen 2023
Guldcupen
Klimpens Cup
Guldcupen 2022
Guldcupen 2022
Silvercupen 2021
Klimpens cup
Guldcupen 2020
Silvercupen
Klimpens Cup 2019
Guldcupen
Silvercupen 2018
Klimpens Cup 2018
Guldcupen 2018
Silvercupen 2017
Klimpens Cup 2017
Guldcupen U12
Klimpens Cup 2016
Silvercupen 2016
Guldcupen 2016
Silvercupen 2015
ICA Maxi Cup
Klimpens cup
Guldcupen 2015
Silvercupen 2014
ICA MAXI Cup 2014
Klimpens cup 2014
Guldcupen 2014
Silvercupen 2013
ICA MAXI Cup 2013
Klimpens Cup
Guldcupen
Silvercupen
Klimpens Cup
Guldcupen
dfd
Silvercupen 2011
Skellefteå Kraft Cup
Klimpens Cup
Guldcupen
Klimpens Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori Alimak
Luleå Röd
Luleå Röd
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36502&id=154545&lc=fi
Otteluita
Kuuluu luokkaan
Klimpens Cup
Kuuluu ryhmään
|
Grupp A
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Rött
Vierasjoukkue
Gult
Joukkueen jäsenet
Maalivahdit
#
Nimi
M
A
P
1
Melvin Edström
30
Lucas Johansson
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
2
Wille Sturk
3
Joel Granström
4
Melker Hagström - Lundmark
6
Viggo Kröger
7
Emil Hellberg
8
Henrik Persson
10
Milliam Isaksson
11
Ivar Öberg
12
Melvin Karlsson
14
Gustav Tedfelt
15
Gustav Linnerud
16
Hugo Markström
17
Edvin Moritz
19
Emil Johansson
20
Lucas Pasma Ferdén
22
Olle Niska
23
Philip Harmouche
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Jim Moritz
Päävalmentaja
Daniel Karlsson
Apuvalmentaja
Anders Hellberg
Apuvalmentaja
Daniel Edström
Goalk.coach
Mika Pasma
Huoltaja
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
7.10.2022
4
Gruppspel
Klimpens Cup
Grupp A
15:30
B-hallen
Omgång
0
tmp
Luleå Röd
IF Björklöven
Luleå Röd vs IF Björklöven
3
-
1
7
Gruppspel
Klimpens Cup
Grupp A
18:00
C-hallen
Omgång
0
tmp
Järveds IF
Luleå Röd
Järveds IF vs Luleå Röd
4
-
2
8.10.2022
18
Gruppspel
Klimpens Cup
Grupp A
12:00
B-hallen
Omgång
0
tmp
Skellefteå AIK Svart
Luleå Röd
Skellefteå AIK Svart vs Luleå Röd
4
-
2
23
Gruppspel
Klimpens Cup
Grupp A
16:00
C-hallen
Omgång
0
tmp
Luleå Röd
Piteå HC
Luleå Röd vs Piteå HC
6
-
3
27
Gruppspel
Klimpens Cup
Grupp A
19:00
C-hallen
Omgång
0
tmp
Clemensnäs HC
Luleå Röd
Clemensnäs HC vs Luleå Röd
2
-
9
9.10.2022
36
Plac. 5-6
Klimpens Cup
14:30
C-hallen
Omgång
0
tmp
Luleå Röd
KB65
Luleå Röd vs KB65
2
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
M&R Mekan & Konstruktion AB
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad