Cuponline använder cookies
Läs mer
Flexrock Cup
Malmö Redhawks
,
Ishockey
Malmö Rosengårdsishall
Malmö Rosengårdsishall
Ishockey
26 feb 2023
u10
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Pehr Malmström U12-cup
OM21 Cup
Folke Lindström cup
Lennart Lundberg Cup
Malmö Redhawks Tjej Cup 2024
Malmö Redhawks Legendary Accounting Cup 2024
Norrvidinge CUPEN, Redhawks
OM21 U13-cup
Malmö Redhawks Int’l Folke Lindström Tournament ’23
Lennart Lundberg cup
Akea Tjej Cup 2023
Malmö Redhawks U11 Cup
Malmö Redhawks Int’l Spring Tournament ’23
Malmö Redhawks U11 cup
Pehr Malmström U12-cup
Flexrock Cup
Malmö Redhawks Tjej Cup
OM21 U13-Cup
Folke Lindström Cup
Malmö Redhawks/Sibylla Skurup cup u12
Folke Lindström Cup
OM21 U14-Cup
OM21 U13-Cup
Malmö Redhawks U14 trophy
OM21 U13 Cup
Folke Lindström Cup Inställd pga Covid-19
Malmö Redhawks
Sylvegård u9 cup
Malmö Mur o Puts U12 Cup
Malmö Redhawks U14 Cup
Pemasund cup 2020
Folke Lindström Cup
OM21 U13 Cup
Malmö Redhawks U9 Cup
Malmö Redhawks U10-CUP
Malmö Mur och Puts Cup U11-cup
Malmö Redhawks U12-cup - INSTÄLLD
Malmö Redhawks U13 cup
Pemasund cup 2019
Folke Lindström Cup
Malmö Redhawks U14-cup
Emporia Tjejcup 2018
Malmö Redhawks U12-cup
Pemasund cup 2018
Folke Lindström Cup
Ocab U14 cup
Malmö Redhawks U11 Cup
U 9 cup i Malmö
Malmö Mur och Puts cup
Malmö mur & puts cup
SEQ U10 Cup
Ocab U13 Cup by Malmö Redhawks
Malmö Redhawks U11-cup
Folke Lindström Cup 2016
CQFiber U14 cup
Emporia Tjejcup 2016
SEQ U9 Cup
Hemfosa Cup
Ocab U12 Cup 2016 by Malmö Redhawks
Redhawks U13 Cup
Helosan Cup
Folke Lindström Cup
APQ EL Cup
Percy Nilsson Påskcup
Söderberg Sports Cup
Folke Lindström / PA Group Cup
Ågab Syd cup
MIF Redhawks U14 cup
EA Installationer AB's U11 cup
Percy Nilsson Cup
Percy Nilsson Cup U9
Percy Nilsson Cup
Malmö Redhawks U13 cup
Lennart Lundberg Cup 2011
Folke Lindström Cup
PaGroup International U14 Cup 2011
APQ El Cup 2011
Nordsjö Idé & Design Cup
Percy Nilsson Cup 2011
PAGroup Cup 2011
Folke Lindström Cup 2010
Lennart Lundberg Cup
JEDE MALMÖ U11 CUP 2010
APQ El Cup
Folke Lindström Cup 2009
Folke Lindström Cup 2008
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Gentofte
Gentofte
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36786&id=157684&lc=sv
Matcher
Tillhör klass
U10
Tillhör grupp
|
A
Tröjfärger
Hemmalag
Dark blue
Bortalag
White
Lagdeltagare
Målvakter
#
Namn
M
A
P
1
Anton Sundberg
Spelare
#
Namn
M
A
P
0
Carl Winther Drescher
0
Valdemar Merkur
9
Rex Worsøe
22
Harvey Schultz
33
Hector Holdsworth
44
Aleksander Sejr Eriksen
69
Daniel Cai
92
Samson Wammen
97
Frederik Kure
Ledare
#
Namn
M
A
P
Martin Wammen
Huvudtränare
Frederik Schultz
Huvudtränare
Klaus Sejr
Huvudtränare
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2023-02-26
1
U10
A
09:30
Omgång
3
tmp
Lerums BK
Gentofte
Lerums BK vs Gentofte
2
U10
A
11:00
Omgång
5
tmp
Gentofte
Rögle BK 1
Gentofte vs Rögle BK 1
3
U10
A
12:30
Omgång
7
tmp
Tyringe 1
Gentofte
Tyringe 1 vs Gentofte
3
U10
A
14:00
Omgång
9
tmp
Gentofte
Malmö 1
Gentofte vs Malmö 1
3
U10
A
15:30
Omgång
11
tmp
Gentofte
Rødovre 1
Gentofte vs Rødovre 1
2
U10
A
17:00
Omgång
13
tmp
Åstorps IK 1
Gentofte
Åstorps IK 1 vs Gentofte
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad