Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Gustavsvik Trophy
Örebro Hockey Ungdom
,
Hokejs
Örebro
Örebro
Hokejs
14 - 16 apr 2023
U15
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
MORA IK
MORA IK
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36812&id=158686&lc=lv
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
Medelnivå
Piederība apakšgrupai
|
B
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
30
Edvin Andersson
0
0
0
35
Dennis Eriksson Ollas
0
0
0
Aizsargs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
2
Edvard Backlund
1
0
1
16
Leon Tångring
0
0
0
29
Arvid Jansson
5
5
10
36
Simon Frisk
0
2
2
86
Oliver Ljungberg
0
1
1
97
Emil Nyström
0
2
2
Uzbrucējs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
7
Vincent Hedman
0
1
1
8
Filip Olsson
3
2
5
10
Theodore Nordström
2
2
4
12
Ludwig Nallgård
2
0
2
13
Theodor Engberg
0
0
0
19
John Berg
2
1
3
20
Ludvig Grudd
1
1
2
27
Sebastian Spjuth
4
4
8
34
Alfred Conradsson
0
1
1
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Lars Jansson
Galvenais treneris
0
0
0
Daniel Hedman
Galvenais treneris
0
0
0
Anders Backlund
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
14.04.2023
4
Medelnivå
B
17:00
Omgång
1
tmp
MORA IK
Skutskär
MORA IK vs Skutskär
2
-
2
15.04.2023
8
Medelnivå
B
12:30
Omgång
2
tmp
Örebro Hockey ungdom 2
MORA IK
Örebro Hockey ungdom 2 vs MORA IK
4
-
7
10
Medelnivå
B
15:30
Omgång
3
tmp
MORA IK
Färjestad BK VIT
MORA IK vs Färjestad BK VIT
5
-
2
16.04.2023
16
Medelnivå
12:30
Omgång
0
tmp
MORA IK
Björklöven
MORA IK vs Björklöven
3
-
6
19
Medelnivå
17:00
Omgång
0
tmp
Färjestad BK VIT
MORA IK
Färjestad BK VIT vs MORA IK
2
-
3
SO
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad