Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Eidsiva Birkebeinercup U14
Lillehammer Ishockeyklubb
,
Jääkiekko
LILLEHAMMER
LILLEHAMMER
Jääkiekko
22 - 24 sep 2023
U 14
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Eidsiva Birkebeiner Cup
Eidsiva Birkebeinercup U14
Eidsiva Birkebeinercup U15
Eidsiva Birkebeinercup U12
Eidsiva Birkebeinercup JU16
Eidsiva Birkebeinercup U14
Eidsiva Birkebeinercup U15
Eidsiva Birkebeinercup U13
Eidsiva Birkebeinercup U14
Eidsiva Birkebeinercup U15
Eidsiva Birkebeinercup U16
Eidsiva Birkebeinercup U-12 2019
Eidsiva Birkebeinercup U-13 2019
Eidsiva Hockey Classic Cup U10
Eidsiva Birkebeinercup U-14 2018
Eidsiva Birkebeinercup U-16 2018
Birkebeinercup U13
Birkebeinercup U12
Birkebeinercup U14 2017
Birkebeinercup U15 2017
Birkebeinercup U12 2017
Birkebeiner Cup U13 2017
Birkebeiner Cup U11 2017
Birkebeinercup U-10 2016
Birkebeiner Cup U-15 2016
Birkebeiner Cup U-14 2016
Birkebeiner Cup U11 2016
Birkebeiner Cup U12 2016
Birkebeiner Cup U13 2016
Birkebeiner Cup U-15 2015
Birkebeiner Cup U-14 2015
Birkebeiner Cup U-16 2015
Birkebeiner Cup U12 2015
Birkebeiner Cup U13 2015
Birkebeiner Cup U15 2014
Birkebeiner Cup U14 2014
Birkebeiner Cup U16 2014
Birkebeiner Cup U13 2014
Birkebeiner Cup U14 2013
Birkebeiner Cup U15 2013
Birkebeiner Cup U12 2013
Birkebeiner Cup U13 2013
Birkebeiner Cup U14 2012
Birkebeiner Cup U15 2012
Birkebeinercup U12 2012
Birkebeinercup U13 2012
Birkebeinercup U14 2011
Birkebeinercup U15 2011
Birkebeinercup U13 2011
Birkebeinercup U12 2011
Birkebeinercup U14 2010
Birkebeinercup U15 2010
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Comet Hockey
Comet Hockey
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=37158&id=161764&lc=fi
Kotisivu
Otteluita
Tilastoja
Kuuluu luokkaan
Påmeldte lag
Kuuluu ryhmään
|
Gruppe 2
Joukkueen värit
Kotijoukkue
Grønn
Vierasjoukkue
Hvit
Placing
8
Joukkueen jäsenet
Pelaaja
#
Nimi
M
A
P
2
Mathias Kristoffersen
0
0
0
4
Madeleine Buer
0
0
0
5
Jonas Heggland
0
0
0
6
Theodor Hole Trollnes
0
0
0
9
Gilbert Rolvsen Bjørk
0
0
0
11
Håkon Torp Erikssen
1
0
1
13
Joel Karlstad
1
0
1
14
Phillip Kråkø Evensen
0
1
1
16
Jonas Aleksander Berget
2
0
2
18
Leon Grip-Erichsen
0
0
0
19
Oliver Ende Berget
0
0
0
20
Tobias Berger
1
0
1
21
Max Phillip Andersen
0
1
1
22
Trym Aron Østnes
0
0
0
23
Storm Fagereng
0
0
0
24
Oscar Larssen Buckholm
0
0
0
27
Philippa Løchen
1
0
1
31
Nikolai Stenbråthen-Olsen
0
0
0
Valmentaja
#
Nimi
M
A
P
Per Anders Karlstad
Päävalmentaja
0
0
0
Jonas Kildebo
Apuvalmentaja
0
0
0
Irene Østnes
Joukkueenjohtaja
0
0
0
Lars Kristian Berget
Huoltaja
0
0
0
Ronny Berget
Huoltaja
0
0
0
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
22.9.2023
0
Påmeldte lag
Gruppe 2
18:15
Omgång
0
tmp
Jar
Comet Hockey
Jar vs Comet Hockey
4
-
1
23.9.2023
0
Påmeldte lag
Gruppe 2
11:30
Omgång
0
tmp
Comet Hockey
Astor Hockey
Comet Hockey vs Astor Hockey
0
-
7
0
Påmeldte lag
Gruppe 2
16:30
Omgång
0
tmp
Leksand 2
Comet Hockey
Leksand 2 vs Comet Hockey
18
-
0
0
Påmeldte lag
19:00
Omgång
0
tmp
Lillehammer Hockey
Comet Hockey
Lillehammer Hockey vs Comet Hockey
5
-
2
24.9.2023
0
Spiller om 7. - 8. plass
Påmeldte lag
11:30
Omgång
0
tmp
Comet Hockey
Tønsberg ishockeyklubb
Comet Hockey vs Tønsberg ishockeyklubb
3
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad