Cuponline använder cookies
Läs mer
Anton Lander Cup 2017
Timrå IK
,
Ishockey
Timrå
Timrå
Ishockey
17 - 19 feb 2017
U11
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Anton Lander Cup 2024 U11
Anton Lander Cup 2024 U12
Lillstrimma Cup 2024 U13
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
AIK
AIK
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=19290&id=99739
Hemsida
Matcher
Statistik
Tillhör klass
U11
Tillhör grupp
|
U11
Tröjfärger
Hemmalag
Svarta
Bortalag
Vita
Placering
2
Lagdeltagare
Spelare
#
Namn
M
A
P
2
Hampus Mattsson
0
0
0
6
Jacob Malmberg
0
0
0
7
Elias Hellsten
4
1
5
8
Leo Aliesson
2
1
3
10
Hugo Lindell
10
4
14
11
Melvin Lind
1
1
2
14
Isak Ek
0
0
0
15
Joel Ishäll
2
5
7
18
Benjamin Lejon
1
2
3
19
William Klemetz
0
1
1
20
Martin Käck
3
4
7
23
Igor Rajalin-Scharp
0
0
0
24
Alexander Frykfors
0
0
0
25
Dante Ljungsäter
1
1
2
26
Max Westerholm
4
1
5
29
William Håkansson
4
3
7
33
Ludwig Lönnqvist
0
1
1
Ledare
#
Namn
M
A
P
Peter Håkansson
Huvudtränare
0
0
0
Robert Westreholm
Huvudtränare
0
0
0
Leif Ljungsäter
Lagledare
0
0
0
Lars Ishäll
Huvudtränare
0
0
0
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2017-02-17
2
U11
U11
16:00
Hall B
Omgång
0
tmp
AIK
Lidingö Vikings HC
AIK vs Lidingö Vikings HC
8
-
4
2017-02-18
5
U11
U11
08:00
Hall A
Omgång
0
tmp
AIK
Leangen Ishockeyklubb
AIK vs Leangen Ishockeyklubb
6
-
0
8
U11
U11
12:30
Hall A
Omgång
0
tmp
Timrå IK
AIK
Timrå IK vs AIK
3
-
5
10
U11
U11
15:30
Hall B
Omgång
10
tmp
Brynäs IF
AIK
Brynäs IF vs AIK
2
-
8
2017-02-19
14
U11
U11
08:00
Hall A
Omgång
0
tmp
KB65 Hockey
AIK
KB65 Hockey vs AIK
1
-
1
0
U11
12:45
Hall A
Omgång
0
tmp
AIK
Timrå IK
AIK vs Timrå IK
4
-
5
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad