Cuponline använder cookies
Läs mer
Allstar Cup 2018
Sunderby SK
,
Ishockey
Luleå
Luleå
Ishockey
16 - 18 mar 2018
U 11 / Pojkar och flickor födda 2007 eller senare
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
JIAB Sunderby Cup U14
Stora Sundis Cup 2024
JIAB Cup 2023, U13 Sunderby SK
JIAB Cup
JIAB CUP U13
Sunderbycupen
ICA Maxi Cup
Lundbäcks Cup (SunderbyCupen)
Jiab Cup
JIAB cup U15 Sunderby 2021
Laitis-cup
Stora Sundis Cup 2020
Jiab cup U11
Carl Mattsson Cup
Stora Sundis Cup
JIAB CUP 2019
PWC Cupen
Slutspel U13 - Norrbotten
Nordchark Cup 2018
Allstar Cup 2018
Laitis Cup U13
Mini Sundis Cup
Lilla Sundis Greencare Cup 2017
JIAB Cup
Nordchark Cup
PWC cupen 2017
Allstar Cup
Laitis Cup
Sunderby SK Värdefullt Trophy
Lulebo Lilla Sundis Cup 2016
Kustserien - Nyhlén-Hugosson Trophy
PwC cupen 2016
Sunderbycupen 2016
LAITIS CUP 2015
Lulebo Lilla Sundis Cup
Sunderbycupen
U14 DM SLUTSPEL
Laitis Cup 2014
Lulebo Lilla Sundis Cup 2014
Laitis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup 2013
Sundis hockeycup 2013
Slutspel C1 Norrbotten
LAITIS cupen
Lulebo Lilla Sundis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup
Testcup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kiruna IF
Kiruna IF
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=27109&id=115378
Matcher
Tillhör klass
U11
Tillhör grupp
|
Grupp 2
Tröjfärger
Hemmalag
Bortalag
Lagdeltagare
Spelare
#
Namn
M
A
P
2
Algot Zakrisson
4
Alvin Svonni
5
Axel Jakobsson
6
Oscar Johansson
7
Edvin Larsson
8
Gustav Lundnäck
9
Kevin Bergersen
10
William Törmä
11
Vilgot Älvero
12
David Lövgren
13
Scott Paulsson
14
Leo Laurila
16
Evert Abrahamsson-Skinnarmo
17
Hjalmar Aidantausta
18
Axel Engman
20
Teodor Jonsson Holmgren
21
Vincent Movenius
22
Liam Hagström
24
Melvin Bergdahl
25
Ludvig Sjöblom
26
Ebbe Oja Rönnebro
27
Malte Johansson
28
Wilmer Hagström
Ledare
#
Namn
M
A
P
Mattias Älvero
Huvudtränare
Pär Lundbäck
Ass. tränare
Danne Nyström
Ass. tränare
Ida Paulsson
Lagledare
Jesper Hagström
Mtrl. förvaltare
Torbjörn Larsson
Mtrl. förvaltare
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2018-03-17
8
U11
Grupp 2
10:40
Sundis
Omgång
0
tmp
Kiruna IF
Boden HF
Kiruna IF vs Boden HF
1
-
5
10
U11
Grupp 2
12:30
Sundis
Omgång
0
tmp
Kiruna IF
Luleå Hockey
Kiruna IF vs Luleå Hockey
8
-
4
12
U11
Grupp 2
14:20
Sundis
Omgång
0
tmp
Tiikerit
Kiruna IF
Tiikerit vs Kiruna IF
8
-
1
15
Kvartsfinal
U11
17:40
Sundis
Omgång
0
tmp
Järved IF
Kiruna IF
Järved IF vs Kiruna IF
14
-
1
2018-03-18
17
B-Semifinal
U11
08:00
Sundis
Omgång
0
tmp
Boden HF
Kiruna IF
Boden HF vs Kiruna IF
5
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad