Cuponline använder cookies
Läs mer
Piratligan
Sport & Adventure
,
Innebandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Innebandy
30 sep 2012 - 1 maj 2013
Motion
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Match #1007
måndag 05 november 19:40
Fernet Flames vs Köttbullarna
Geneskolan
Geneskolan
Fernet
Fernet Flames
7
-
23
Köttbullarna
Köttbullarna
Klass: Herrar Div 1, Grupp:
Elit,
Arena:
Geneskolan,
Skott: 0 - 0
Live-fönster
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=2136&gameid=66398
Slut
E. Strandberg
J. Konradsson
14:55
7 -
23
O. Andersson
13:59
208
2 min
D. Thelin
E. Strandberg
13:40
7 -
22
D. Thelin
J. Konradsson
12:01
7 -
21
M. Magnusson
J. Ottosson
11:27
7
- 20
G. Domeij
P. Selin
09:27
6 -
20
D. Thelin
P. Söderström
09:00
6 -
19
P. Selin
08:07
6 -
18
H. Bylund
07:13
201
2 min
A. Isaksson
07:10
6
- 17
P. Selin
P. Söderström
06:48
5 -
17
A. Bäckström
06:25
208
2 min
V. Lassila
06:25
208
2 min
J. Konradsson
D. Thelin
05:54
5 -
16
D. Thelin
05:06
5 -
15
A. Bäckström
03:27
206
2 min
J. Konradsson
G. Domeij
01:01
5 -
14
Period 3
J. Ottosson
14:06
101
12 min
P. Selin
13:06
201
2 min
D. Thelin
J. Konradsson
11:47
5 -
13
E. Strandberg
P. Söderström
10:35
5 -
12
A. Berg
09:51
101
12 min
D. Thelin
G. Domeij
09:03
5 -
11
Z. Andersson Bjuhr
M. Magnusson
08:15
5
- 10
V. Lassila
07:36
4 -
10
J. Ottosson
07:10
4
- 9
06:46
3
- 9
V. Lassila
04:38
2 -
9
P. Selin
E. Strandberg
03:34
2 -
8
H. Bylund
02:50
2
- 7
D. Thelin
02:24
1 -
7
G. Domeij
D. Thelin
01:56
1 -
6
J. Ottosson
A. Isaksson
01:15
1
- 5
Period 2
P. Selin
E. Strandberg
11:12
0 -
5
D. Thelin
G. Domeij
10:27
0 -
4
D. Thelin
09:43
0 -
3
G. Domeij
07:55
0 -
2
D. Thelin
05:49
0 -
1
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad