Cuponline använder cookies
Läs mer
Gustavsvik Trophy
Örebro Hockey Ungdom
,
Ishockey
Örebro
Örebro
Ishockey
14 - 16 apr 2023
U15
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #19
söndag 16 april 17:00
Färjestad BK VIT vs MORA IK
A-Hall Trängen
A-Hall Trängen
FBK
Färjestad BK VIT
2
-
3
SO
(1-1)
MORA IK
MORA IK
Klass: Medelnivå , Arena:
A-Hall Trängen,
Skott: 25 - 26 (14-17)
Live-fönster
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=36812&gameID=328374
Slut
J. Berg 19
00:00
2 -
3
7 T. Estenstad
00:00
Straffslag
A. Jansson 29
00:00
Straffslag
S. Spjuth 27
00:00
Straffslag
10 I. Holtet
00:00
Straffslag
L. Tångring 16
00:00
Straffslag
4 S. Eriksson
00:00
Straffslag
Penalty Shots
O. Ljungberg 86
00:00
Straffslag
Period 3
19:45
19:40
19:00
T. Engberg 13
17:18
HOOK
2 min
T. Nordström 10
L. Grudd 20
O. Ljungberg 86
16:57
2 -
2
16:50
10 I. Holtet
14:42
TRIP
2 min
13:26
11:49
7 T. Estenstad
10 I. Holtet
10:46
2
- 1
10:31
11 Z. Alstad
08:29
TRIP
2 min
13 M. Nyberg
07:06
UN-SP
2 min
06:54
03:09
T. Nordström 10
01:02
HOOK
2 min
00:00
Period 2
19:25
19:00
17:50
16:15
S. Spjuth 27
14:44
1 -
1
4 S. Eriksson
12:18
1
- 0
11:15
09:53
08:33
08:00
05:19
04:38
00:00
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad